Oh Paris, you know
I held on too much .
paris
Staliukai lauke

Share | 
 

 Staliukai lauke

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Elettra Hera Eliades

I am a savage. Couldn’t you tell? I warned you I’m part heaven and equal parts hell
Priority : Nights when we kept dancing, changing all our plans and making every day a holiday. Feel the years start burning, city lights they're turning, something 'bout this feels the same
Posts : 40894
Location : Tired of the days living in the dark she ran to the place where wild things are
Accounts : aviana, celeste,, neira, max
Name : Gabrielė
I am a savage. Couldn’t you tell? I warned you I’m part heaven and equal parts hell
Elettra Hera Eliades

PostSubject: Staliukai lauke   Fri Feb 23, 2018 9:47 pm


Back to top Go down
Online
Izzy Theodora Medicci

Some people are magic, and others are just the illusion of it.
Priority : Success comes to those who dedicate everything to their passion in life. To be successful, it is also very important to be humble and never let fame or money travel to your head.
Posts : 23230
Location : It takes great courage to see the world in all its tainted glory, and still to love it. And even more courage to see it in the one you love.
Accounts : Huavejus & sweet Caroline
Name : l a u r r a .
Some people are magic, and others are just the illusion of it.
Izzy Theodora Medicci

PostSubject: Re: Staliukai lauke   Tue Apr 10, 2018 6:24 pm


-Šiuo metu esu užsiėmusi, prašau daugiau man nebeskambinti. Tai buvo vienas vakaras, kitiems kartams prašau pasirinkti kitą palydovę,- tokiais žodžiais pabaigusi savo inertingą pokalbį telefonu galiausiai sunkiai atsiduso. Saulė jau leidosi už daugiaaukščių namų stogų, o Selė vis dar neskubėdama bei vilkdama sunkiai kojas pėdino šaligatviu link mieste esančios kavinės, norėdama kuo greičiau susitikti su Richardu. Jau buvo praėję kone kelios dienos nuo paskutinio jų susitikimo, keista tačiau Olivijai patiko tas vyras nepaisant jų amžiaus skirtumo net ir su padirbtu pasu. Žinoma, ji nebuvo kvaila ir nutuokė, jog ateis metas kai turės pasakyti tiesą, jų santykiai ir taip buvo pažengę toli, o meluodama jam jautėsi nepatogiai ir nemaloniai.
Praėjo geros penkiolika minučių kai D'aramatiz pasiekė Le Meurice restoraną pasirinko prisėsti prie lauke išdėstytų staliukų, kurie buvo tušti. Pačiai merginai labiau patiko gryno oro apsuptis nei pritvinkęs restorano vidus, pro vitrinos langus buvo matyti kaip ten sausakimša. Susiradusi gale esantį staliuką prisėdo, atėjo ankščiau todėl nelaukdama savo partnerio užsisakė taurę vyno parodydama netikrą pasą, šyptelėjo padavėjai nueinant ir susikėlusi koją ant kojos tiesiog laukė.
Back to top Go down
Anonymous

Guest
Svečias

PostSubject: Re: Staliukai lauke   Sun Apr 22, 2018 7:21 pm


\Kelios pastarosios dienos Ričardui buvo pernelyg sunkios ir užimtos, kad jis galėtų laisvai rūpintis ne tik susikaupusia neišnagrinėtų bylų krūva, bet ir asmeniniu gyvenimu, kas, matyt, ir nulėmė faktą, jog pagaliau gavęs galimybę susitikti su Selene, vienintele moterimi, kuri per kelis pastaruosius metus sugebėjo patraukti šio dėmesį, vyras į restoraną atlėkė it su sparnais. Trumpos kelionės metu dar spėjęs stabtelėti prie gėlių parduotuves ir bankomato, vos palikęs mašiną advokatas ėmė dairytis dailios rusvaplaukės, tarsi nujausdamas, kad šioji nevėluos - ir buvo teisus. Vos po kelių sekundžių tamsios vyro akys pažino smulkią moters figūrą, o rusvas šio lūpas papuošė kreivas šypsnis - greitosiomis įveikęs juodu skyrusį atstumą, o pakeliui dar ir linktelėjęs pro šalį skubančiai padavėjai, vyras tik tyliai atsikvėpė, kai pagaliau stabtelėjo greta jau sėdinčios D'Aramatiz.
-Sveika. Atrodai nuostabiai.-Kreivai nusišypsojęs ir ranka perbraukęs per gan stipriai vėjo suveltus plaukus, Ričardas tik tyliai atsiduso.-Atleisk, kad taip vėluoju. Pastarosiomis dienomis labai spaudžia darbas. Tikiuosi, ilgai nelaukei?-Kilstelėjęs antakius, vyras atidžiai nužvelgė moterį ir akimirkai nutilo, it jau planuodamas, kaip turėtų atpirkti tokį nemandagų pavėlavimą.
Back to top Go down


Sponsored content

PostSubject: Re: Staliukai lauke   


Back to top Go down
 

Staliukai lauke

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Paris, Prada, Pearls, Perfume :: Le Meurice restoranas-