Oh Paris, you know
I held on too much .
paris
Baras - Page 6

Share | 
 

 Baras

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Next
AuthorMessage
Joaquín Ásbjörn Montero

Priority : the distance between insanity and genius is measured only by success.
Posts : 1407
Accounts : nathan; shantel; allegra
Name : laurita

Joaquín Ásbjörn Montero

PostSubject: Re: Baras   Mon Oct 15, 2018 9:19 pmnuoširdžiai pamano, kad taip kalbėdamas Jamesas juokauja, tad vos jam baigus sakinį, prapliumpa kvatotis. na, nori parodyti, kad labai geras prikolas, šiaip jai patinka vaikinai su humoro jausmu, tai viskas labai labai gražu čia, bet tada suvokia, kad jis turbūt nejuokavo. pamažu nustoja juoktis, suprasdama, kad padarė klaidelę, ir tik siurbteli savo kokteilio, akimis šokinėdama po klubą nuo vienos vietos prie kitos, kol kas nelabai žiūrėdama į vaikiną. atsikrenkščia ir tada jau pakelia akis. - turiu pripažinti, šito nesitikėjau, - truputėlį droviai nusišypso, aiškiai suvokdama, kas ten slepiasi tarp tų eilučių. jeigu jau prieš tai neketino niekur bėgti, tai dabar tuo labiau. labai jau sudomino čia su savo paieškomis, nors reikia pripažinti, stalkeris iš jo baisiai prastas.. kita vertus, gal ir gerai:) - baik jau, niekas nėra tobulas. turbūt pats buvai nemažai išgėręs, - dabar jau ir vėl nusijuokia, vėl akimis smagiai pasišokinėdama po klubą ir netoliese stovinčius žmones. baisiausia yra tai, kad ji nuoširdžiai jau prarado visas viltis prisiminti tą vakarą, kuomet susipažino su Jamesu, tai dabar ir nesupranta jis čia tyčiojasi iš jos ar kas vyksta. nors kai vėl sugeba pažvelgti į jaunikaitį, kaip ir suvokia, kad jo žvilgsnis išduoda turbūt daugiau nei jam pačiam norėtųsi, ir nusprendžia, kad gal jis nėra tas vaikinas, kuriam tik viena galvoje ir kad jis dabar šitaip šneka ne dėl to, jog kadaise nescorino. ta proga susigrąžina pasitikėjimą savimi ir nusprendžia per daug dėmesio jo žodžiams neskirti, numanydama, kad ir dabar jis nėra pačiame blaiviausiame stovyje. - oi ne, dėl manęs nieko laužytis nereikia. aš studijų nebaigiau. supratau, kad tai ne man, kiek pavėluotai, - numojusi ranka trumpai nusijuokia, nežinodama, kaip jis reaguos, kad ji metė mokslus, nes tikrai ne visi tai laiko savaime suprantamu dalyku, net jei tau nuoširdžiai nepatinka tai, ką darai. - o matei daugiau nei turistų pamėgtos vietos? - kilsteldama antakius gudriai paklausia, žiūrėk, dar pasisiūlys aprodyti savo mėgstamiausias vieteles, kiek tolėliau nuo centro va. gi draugiškas, paslaugus žmogus, kitaip jie čia dabar nestovėtų ir nesišnekėtų:) dar atsigeria savo kokteiliuko, visai pamiršusi, kad norėjo išlikti blaivesne nei dabar yra, bet va, riteris išgelbėja ją nuo alkoholio. - žinoma, kodėl ne, - linkteli galva ir praktiškai iškart padeda stiklinę ant baro. daugiau nei pusę išgėrė, tai jau kaip ir nebegaila palikti. nieko nelaukusi, pasičiumpa Elias už rankos ir nulaviruoja šokių aikštelės link.
Back to top Go down
Kira Iris Ito

All you gotta do is trust me
Posts : 812
All you gotta do is trust me
Kira Iris Ito

PostSubject: Re: Baras   Tue Oct 16, 2018 8:29 pm@Alastair Luuk D'Onofrio wrote:
Kira buvo vienintelis žmogus, žinantis absoliučiai viską apie Alastair ir netgi per daug. Jis merginai pasakojo apie savo ankstesniąją veiklą, šeimą, santykius su broliu ir per vieną akimirką subyrėjusią santuoką. Gerai pažinodama D'Onofrio mergina neskaitė jam pamokslų ir nebandė įkrėsti proto dėl pasirinkto plevėsiško gyvenimo būdo ir už tai jis buvo jai dėkingas. Ito jį permatė kiaurai ir nors šalia merginos Alastair dažnai pasijusdavo per daug nuspėjamas, jis besąlygiškai ja pasitikėjo. D'Onofrio net nenutuokė apie Iris planus. Apie darbą jų pokalbiai pasisukdavo itin retai, tačiau šis merginos planas, jei jis žinotų, visai nežavėtų. Pirmiausia, visgi tas pavojingas teroristas buvo jo tėvas, ką Alastair dabar ir daro siekdamas atitraukti žvalgybos dėmesį nuo vyresniojo D'Onofrio viešnagės Paryžiuje,o antrą Kira juk pati žino, kad tai itin sudėtinga ir pavojinga užduotis. O  tai savaime nesugrįžtamai paveiktų jų pasitikėjimą vienas kitu.
- Argi tai taip akivaizdu? - žvelgdamas į merginą pirštais patempė lūpų kampučius į viršų imituodamas, bent jau patenkintiną miną. Bet nieko nesigavus, o jam rimtu žvilgsniu toliau žvelgiant į Ito, pavyko išspausti tik mielą šypsnį. - Mano tėvas jau savaite Paryžiuje ir net nesiteikė duoti žinios, o tik atsitempė paskui save uodegų. - turėdamas omenyje škotų pareigūnus Alastair padėkojo padavėjai už tekilos butelį su apelsinu. - Juk kol dirbau su juo visus galus paskui jį suraišiodavau kuo puikiausiai, o dabar tik jaučiu spaudimą ir iš Prancūzijos prokuroro. Jis nori, kad aš pats sulaikyčiau savo tėvą. Aiškiai suvokiu, kad mano principai dabar daug aukščiau nei blaivus protas, bet tai vis vien siutina. Negaliu patikėti, kad tėvas elgiasi taip kvailai. - piktai papurkštavęs Alastair atsuko butelio kaklelį ir į stiklus pripylė tekilos. - Bet ką jau čia apie manę. Kur tavo šio vakaro palydovas? - kilstelėjęs antakius įdėmiai nužvelgė merginos veidą. Kira niekada po tokias vietas nesilankydavo viena.

Kira niekuomet nebuvo tas žmogus, kuris kitą teistų pagal jo padarytas klaidas. Tamsiaplaukė kiekviename žmoguje stengėsi atrasti gėrį, ji ieškojo to tikrojo, gyvenimo sunkumais užgožto žmogaus, už kurio galėjo užsikabinti ir padėti jį išleisti į neigiamomis emocijomis neapipintą pasaulį. Alastair nebuvo išimtis. Pirmaisias savo nelegalios veiklos metais netikėtai sutikusi D’Onofrio, buvo nustebinta šio užsispyrimu ir noro ją apsaugoti nuo būsimo pavojaus. Aišku, kaip ir dabar, taip ir tada korėjietė buvo pernelyg užsispyrusi, kad paklausytų, todėl nenuostabu, kad galiausiai vyrui teko traukti Kiros užpakalį iš bėdos. Merginai prireikė daug pastangų, kad perliptų principus ir pripažintų, kad policininkas buvo teisus. Dabar ji tuo sprendimu džiaugėsi, kadangi nuo tos dienos jiedu patapo neatskiriama vienas kito gyvenimo dalimi. Alastair buvo tas asmuo, kuris padėjo Kirai atsistoti ant kojų, kai dėl šios pasirinktos profesijos buvo nužudytas jos tuometinis mylimasis. Tai buvo taip seniai, tačiau vis dar nešė nežmonišką dėkingumą.
- Arba per gerai tave pažįstu, - šyptelėjus draugui Kira pasekė jo rankų gestus ir sukrizeno. Bandymas praskaidrinti atmosferą, kuri supo D’Onofrio buvo nesėkmingas, tačiau ta miela šypsena, kuria vyras kas kartą apdovanodavo Ito rode, kad viskas buvo išsprendžiama. Sunkiai, bet išsprendžiama.
Klausydamasi Alastair, Kira pasiekė atneštos tekilos stikliuką, antrąjį stumtelėjo draugui, savąjį kilstelėdama jo link, lyg sakydama nebylų tostą. Ištuštinus alkoholį, užkando apelsinu ir padėjo žievelę ant padėklo. – Ką jis veikia Paryžiuje? – stengdamasi neišsiduoti pasiteiravo, - sulaikyti savo tėvą? Ką ketini daryti? – kiek nusistebėjus tokiu prokuroro elgesiu, kai neturėjo jokių įrodymų, kad vyresnysis D’Onofrio įvykdė nusikaltimą susirūpino. Kira žinojo kiek daug Alastair reiškė tėvas. – Šį kartą aš čia viena darbo reikalais, - šyptelėjo, - Stengiuosi neįtraukti Abi į savo aferas, jis ir taip turi ką veikti, - šiltai šyptelėjus, kai kalba pasisuko apie Ito antrąją pusę, tarstelėjo. Ji vis dar nespėjo jųdviejų supažindinti. Reikės tą situaciją ištaisyti.
Back to top Go down
Alastair Luuk D'Onofrio

Damaged people are dangerous. They know they can survive.
Priority : SUCCESS
Posts : 765
Accounts : Edmė, Seafra
Name : EIM.
Alastair Luuk D'Onofrio

PostSubject: Re: Baras   Fri Oct 26, 2018 10:20 pmPirmą kartą sutikęs merginą Alastair matė, kokia tyra, nesugadinta, o gal kiek per daug naivi yra Kira. Jos idealizuotas tobulas pasaulis kardinaliai skyrėsi nuo realybės. Ji manė, kad viena sugebės atstovėt prieš korumpuotą valdžią, sąmokslus ir didelius pinigus, tačiau ji jau turėjo ne vieną progą įsitikinti, jog vienas lauke ne karys. O Alastair tik norėjo ją apsaugoti. Nenorėjo, kad tie rožiniai akiniai nukristų. Jis jau buvo visą tai išbandęs. Žinojo koks jausmas apima kai nuo vienintelio tavo judesio kulka smingą į krutinę ir užgęstą gyvybė. Kaip sprogimo sukelta banga nusineša tūkstančius gyvybių. Kaip pakišta krūva pinigų gali sugriauti nieko dėtų žmonių gyvenimus. Jei viena kartą įklimsti į šį purvą, švarus niekada nebebūsi ir jis visais būdais stengėsi, jog Ito rankos netaptų tokios nešvarios, kokios buvo jo. Jie buvo panašūs. Tikriausiai tuo, jog panašiu metu neteko labai svarbių žmonių savo gyvenime. Atviri pokalbiai ir pasitikėjimas vienas kitu, buvo tai, ko tuo metu labiausiai reikėjo abiems. Padėdamas tamsiaplaukei Alastair pats užsilopė ir savasias žaizdas.
- Nežinau ar tai labai gerai. Tikriausiai jau nieko nebegalėčiau nuo tavęs nuslėpti. - apsimesdamas nepatenkintu suniurnėjo. - Už tave gražia ir mane raguota. - prunkštelėjo. Bet juk tai buvo akivaizdi tiesa. Kilstelėjęs tekilos stikliuką vienu kartu leido gerkle nuslysti skaidrios spalvos skysčiui. Susiraukęs pasipurtė. Visada tas pats, pradžia sunki, visi kiti eis kaip sviestu patepta. - Tikrai norėčiau to jo paties paklausti. Nežinau, jis nesiteikė man paskambinti. - atsainiai gūžtelėjo pečiais patogiau atsilošdamas kėdėje. - Tačiau jo viešnagė nepraėjo be fejerverkų. Jo pakalikai įtaisė sprogmenį mano draugės automobilyje. Dabar ji ligoninėje. Čia lygiai toks pats atvejis, kuris buvo prieš metus. Anąsyk jie tą merginą sumušė iki komos. - paatviravo. Alastair norėjo, kad Kira apie tai žinotų. - Ketinu vėl dirbti policijoje. Noriu žinoti, kiek jie pasistūmėjo į priekį ir ką žino. Juk pati supranti, kad negaliu eiti prieš savo tėvą. - D'Onofrio vėl pripildė stikliukus. - Dabar tavo eilė sakyti tostą. - nusijuokė pažvelgdamas į merginą. Kira jam buvo minėjusi, jog jos gyvenime pasirodė potencialus pretendentas, bet ji taip pat puikiai žinojo, jog jei prireiks Alastair su mielu noru aplamdys jam šonus. - Kas šį kartą? - turėdamas omenyje darbą pasidomėjo.
Back to top Go down
Kira Iris Ito

All you gotta do is trust me
Posts : 812
All you gotta do is trust me
Kira Iris Ito

PostSubject: Re: Baras   Mon Oct 29, 2018 3:09 pmVisi darė klaidą, galvodami, kad Kira buvo naivi ir pasaulį matė pro rožinius akinius. Galbūt taip buvo iš pradžių, kai ji tik pradėjo gilintis į juodąją Paryžiaus pusę, išviešindama pavienius, veik niekam nežinomus asmenis. Tada ji pajautė, kad gali padėti nekaltiems žmonėms, padėti išvalyti miestą nuo padugnių. Jos tikslai kilo vis aukščiau ir aukščiau, kol nepasipainiojo atvejis, su kuriuo nebuvo įmanoma susitvarkyti vienai. Tada jos užpakalį ištraukė Alastair. Nors jiedu dar nebuvo draugai, Ito išklausė tokį moralą, kad kiekvieną kartą sumąsčius beprotybę, draugo balsas iš anksto, tuo pačiu tonu, ją perspėdavo ir nuleisdavo ant žemės. Galima sakyti, kad D'Onofrio buvo tarsi vyresnysis brolis, kuris stengėsi merginą apsaugoti. Deja, kaip pastarieji įvykiai parodė, Kira privalėjo išmokti apsisaugoti pati.
- Greičiausiai, - linktelėjo pritardama, - o jeigu ir bandytum, vis tiek anksčiau ar vėliau išsiaiškinčiau, kas negerai, - šyptelėjo. Antrasis būdas buvo nenaudingas, nes Alastair puikiai žinojo, kas laukdavo, jeigu pabusdavo uraganas "Kira". - O tu ar bandei su juo susisiekti? Manau, jis žino, kad tu jau spėjai sužinoti apie jo viešnagę Paryžiuje, - atsakius akimis tyrinėjo draugo veidą. Būtų daug lengviau jeigu vyresnysis D'Onofrio paklausytų sūnaus ir išvažiuotų iš ten, iš kur atvyko. Sekantys Alastair žodžiai privertė Kirą sugriežti dantimis. Kaip ji galėjo neįsikišti, kai nukentėjo niekuo dėti asmenys? - Suprantu situaciją, Alastair, bet tai nekeičia fakto, kad jis turi būti sustabdytas. Juk turi būti kažkoks variantas, kai su juo būtų galima susitarti gražiuoju ir nuo to nenukentėtų nekalti žmonės, - greitakalbe susakė stebėdama kaip vėl prisipildė tekilos stikliukai. - Už tavo geležinę kantrybę, kurios prireiks, jei vėl dirbsi policijoje, - susakius šyptelėjo ir kilstelėjo savąjį stikliuką, tekilą užkąsdama apelsinu. Alkoholis maloniai nutekėjo gerkle žemyn, - Tavo tėvas, - tiesmukai tarstelėjo ir vos vos šyptelėjo. Alastair nemelavo ir negynė jo poelgių prieš Kirą, todėl mergina ketino būti tokia pati atvira. Kaip visada. - Mano komanda pradėjo jį sekti vos tik šis peržengė sieną. Maždaug prieš dvidešimt minučių, čia, buvo jo partnerių susitikimas, - atskleidė savo darbo pobūdį ir tai, ką ji veikė klube viena.
Back to top Go down
Alastair Luuk D'Onofrio

Damaged people are dangerous. They know they can survive.
Priority : SUCCESS
Posts : 765
Accounts : Edmė, Seafra
Name : EIM.
Alastair Luuk D'Onofrio

PostSubject: Re: Baras   Sat Nov 03, 2018 4:14 pmAlastair niekada nepasižymėjo atvirumu. Jis nemėgo didelių kompanijų ir to bereikalingo tuščiažodžiavimo bendraujant. Savo nuoskaudas ir vienatvę dažniausiai skandindavo viskio butelyje arba dailios moters kompanijoje. Jis nemokėjo reikšti jausmų, o vien šaltas žvilgsnis ir vaikščiojimas aukštai iškelta galva dažnai atbaidydavo žmones palaikius jį tik saldžiu berneliu. Vien tai, kad jis prisileido Kirą daug arčiau nei visus kitus jau buvo kažkas neįtikimo. Net su broliu ar tėvų jam nepavykdavo užmegzti atvirų ir nuoširdžių pokalbių, kaip tai lengvai jam sekėsi su šia mergina. Kas keisčiausia dar labiau, kad nuo pat primos pažinties dienos Alastair nežvelgė į ją kaip į merginą, kurios ryte jau nenorėtų rasti savo lovoje. Ito buvo lyg sesuo, kurios, jis niekada neturėjo. Jos švelnumas, nuoširdumas ir atsidavimas buvo tai, kas D‘Onofrio papirko, ko jis niekada nejuto iš kito žmogaus. Jos buvimas šalia įvairiomis spalvomis nuspalvindavo vaikino gyvenimą ir atskleisdavo tas savybes, kurių jis manė net neturintis. Todėl Alastair labai ją brangino ir jos pomėgiai lyst liūtams į nasrus visai jo nežavėjo.
- Po mano lova ar ne taip? – jis prunkštelėjo, bet žvilgsnis taip ir liko įsmeigtas į merginą. Buvo toks atvejis, kai grįžęs namo rado Iris atradusia slėptuvę po jo lova. Tada jie viską išsiaiškino, bet D‘Onofrio taip ir nenustojo jos traukti per dantį. – Nebandžiau, bet prieš kelias dienas gavau jo laišką su nuotraukomis. Jis pasakys savo buvimo vietą, tik tada, jei sutiksiu vėl suktis jo reikaluose. Tai šantažas, o pirmasis įspėjimas buvo sprogmuo padėtas niekuo dėto žmogaus mašinoje. Tas sprendimas, kurio reikia esu aš pats. – jis nutilo, o pirštais, kurie laikė stikliuką su tekila, per daug stipriai spustelėjo stiklą ir šis subyrėjo jo delne smulkioms stiklo dalelytėms susmigus į odą. – Velnias. – išsprūdo iš lūpų keisksmas, o žvilgsnis nukrypo į tekilos balą ant stalo. – Toks skanus gėrimas ir taip bereikalingai eikvojamas. – nusišypsojo stengdamasis, kad šis jų pokalbis nebūtų toks įtemptas, kaip galėjo atrodyti iš šono. Su servetėle nuvalė drėgną ranką, tačiau kraujas jau smelkėsi į baltą popierių. Kitomis servetėlėmis nusausino stalą. Laimei barmetė iš anksto parūpino keletą stikliukų ir jis iš naujo prisipildęs savąjį jį tuoj pat ištuštindamas po tosto, tačiau išgirdęs paskutinius merginos žodžius D‘Onofrio vos neužspringo. – Ką? – pradėjo karksėt kaip varna. Jis kostelėjo vis tikėdamasis, kad jam netyčia pasigirdo kitaip. Alastair taip ir pratylėjo. Viskio veikiamos mintys pasyviau, bet vis vien sukosi toje dailioje galvoje. Viena Alastair pusė, kuri taip brangino šią tamsiaplaukę, niekų gyvų neketino Kirai leisti užsiimti tokiais reikalais, tačiau ta kita kylanti iš jo prigimties, sudvejojo. Nepasitikėjimo ir nepagrįsto įtarimo mintys taip pat įkyriai dūzgė.
Back to top Go down
Kira Iris Ito

All you gotta do is trust me
Posts : 812
All you gotta do is trust me
Kira Iris Ito

PostSubject: Re: Baras   Sun Nov 04, 2018 1:42 pmAlastair uždarumas būtent ir buvo ta priežastis, kuri skatino Kirą nenuleisti rankų ir prisikasti iki pagrindų. Tai, ir faktas, kad vaikinas išgelbėjo jai gyvybę, kada ši nebuvo pakankamai apdairi ir neįvertino savo galimybių. Galbūt prisidėjo ir tai, kad Ito pati buvo užsidariusi, ypatingai po sužadėtinio nužudymo. D'Onofrio akyse mergina galėjo įžvelgti gerai pažįstamas emocijas, nors jų paviršiuje vyras ir nerodė. Kira pasiryžo jas atkasti ir jam padėti kaip šis padėjo jai. Žingsnis po žingsnio ir jiedu išsikapanojo. Laikas ir užsispyrimas sugebėjo užgydyti praviras žaizdas.
- Pati blogiausia vieta laikyti savo paslaptis, - nekaltai gūžtelėjo pečiais nusišypsodama. Kira gerai prisiminė tą dieną. Korėjietė primygtinai bandė priversti Alastair kalbėti, nes jautė, kad jis nebuvo visiškai sąžiningas, kad nuo jos slėpė kažką svarbaus. Šis buvo per daug užsispyręs, kad pasiduotų, tad Ito nesidrovėdama, kol D'Onofrio dirbo, apsilankė pas jį svečiuose. Gerai, pateko pas jį į namus su pastato pirmininko pagalba, Alastair to nežinant. Buvo lengva apsimesti jo mergina, norinčia padaryti gimtadienio staigmeną. Pirmininkas turėjo silpnybę romantiškiems poelgiams. - Ir, visgi, gerai, kad ją atradau. Tau reikėjo to spyrio, kad pagaliau suprastum, kad gali manimi pasitikėti, - šyptelėjo nostalgiškai prisimindama vyro išraišką užtikus Kirą. Nemirtinga. - Alastair, prašau, pasakyk, kad neketini pasiduoti jo šantažui? - sugriežtinus žvilgsnį po draugo žodžių mintyse susikeikė. Vyresnysis D'Onofrio klydo, galvodamas, kad Kira leis jam sugrąžinti Luuk į tą vietą, iš kurios mergina taip ilgai jį traukė. Ne. Merginos mintis išblaškė prieš akis pasirodęs kraujas. Šūdas. Suskubus ištraukti kuo daugiau servetėlių, perdavė jas Alastair ir kilstelėjo jo ranką viršun, kad kraujavimas greičiau sustotų. - Tavo tėvas turi reputaciją, negaliu leisti, kad per jį nukentėtų dar daugiau žmonių, - atsiduso nepaleisdama draugo rankos, - po šiandienos susitikimo ketinau tau pranešti, bet...atsidūrėme toje pačioje vietoje anksčiau, - atsiduso suvokdama į kokią sudėtingą situaciją vėl įsivėlė. - Jo partneriai, kaip spėju, iš Rusijos, dar nespėjau išsiversti ką jie sutarė, - pridūrė ganėtinai ramiu balso tonu.
Back to top Go down
Alastair Luuk D'Onofrio

Damaged people are dangerous. They know they can survive.
Priority : SUCCESS
Posts : 765
Accounts : Edmė, Seafra
Name : EIM.
Alastair Luuk D'Onofrio

PostSubject: Re: Baras   Thu Nov 08, 2018 6:18 pm- Juk  pati supranti, jog nenoriu bereikalingų aukų. O Caramellos mirtis, pats puikiausias pavyzdys. – jis turėjo omenyje savo mirusią žmoną, kuri buvo nesusijusi su D‘Onofrio veikla, niekada nekišo nosies ten, kur jai nereikėjo. O kai susidomėjo ir bandė ištraukti Alastair iš gilaus mėšlo į kurį buvo įklimpęs, puff ir jos nebeliko. Ito darbas buvo nukreiptas į tokių asmenų kaip tamsiaplaukis medžioklę ir daug stambesnių žuvų nei jis žvejybą siekiant apsaugoti nieko dėtus ir visiškai nekaltus žmones. Alastair nuo pat savo darbo pradžios policijoje žaidė truputi pagal kitokias taisykles, jis saugojo D‘Onofrio šeimos užnugarį ir jam nerūpėjo aplinkiniai, kol nesutiko Iris. – Kira, man nieko kito nelieka. – papurtė galvą atsidusdamas, o kitas tekilos stikliukas toliau keliavo į trasą. – Viskas gerai, čia tik keli smulkūs įbrėžimai. – išspaudė atsakomąją šypseną į tamsiaplaukės rūpestį. Ištraukęs savo vėsų delną iš šiltų merginos pirštų paslėpė jį po stalu įtaisydamas ranką patogiai ant kelių. Pokalbis buvo svarbus, o jis ir nenorėjo, kad tokios smulkmenos blaškytų merginą. – Turėjai man pranešti tą pačią minutę, kai iš savo komandos išgirdai D‘Onofrio pavardę. Kira, kodėl taip elgiesi? – atsidusdamas suspaudė lūpas į tiesią ploną liniją ir šaltu žvilgsniu nuliejo merginą. Alastair jautė kylantį balso toną ir tai, kad truputi per daug karščiavosi. – Žinai padarysim taip. Tu man atiduosi visą turimą informaciją apie mano tėvą ir su brangiausiu šio baro gėrimu keliausi linksmai vakaro leisti su savo antrąja puse. Tu į visą tai nesikiši. – tai tikrai iš Alastair lūpų neskambėjo kaip draugiškas patarimas. Jis Ito to reikalavo. – Nes kitaip prižadu tau, jog surišęs tave pagrobsiu ir apribosiu tavo laisvę tol, kol visas šis reikalas susitvarkys. Tu galvos į mėsmalę man nekiši. Ar aišku? – pakilnojo antakius šiek tiek prisimerkdamas ir tiriamai žvelgė į tamsias merginos akis. Būdamas šalia Kiros Alastair nemokėjo būti griežtu, todėl po akimirkos jo lūpas perkreipė šypsnis, tačiau žvilgsnis buvo rimtas. Jis kalbėjo visiškai rimtai ir visi jo sumanymai be problemų įgyvendinami.
Back to top Go down
Kira Iris Ito

All you gotta do is trust me
Posts : 812
All you gotta do is trust me
Kira Iris Ito

PostSubject: Re: Baras   Fri Nov 09, 2018 7:41 pm- Aš vis dar tave užjaučiu dėl Caramellos netekties, Alastair, bet negali su ja lyginti manęs, - švelniau šyptelėjus ramiai atsakė, - aš moku pasirūpinti savimi, be to, turiu stiprų užnugarį ne tik iš savo komandos, - stebėjo draugą išgerdama tekilos stikliuką, o po to pripildydama abu stikliukus iš naujo. Vis dėl to, pačiu laiku sugrįžo į savo butą. Jau nujautė, kad šiandien bus išgėrusi daugiau nei įprastai, - be to, esi tu, - pridūrė susidėdama abi alkūnes ant staliuko. - Visada yra išeitis, kartu ją galime surasti, - nuoširdžiai tikėdama tuo, ką sako, stebėjo D'Onofrio. - Negali vėl skęsti tame pačiame mėšle vien dėl to, kad jis tavo tėvas, - galbūt nuskambėjo nejautriai, tačiau Ito neketino stebėti kaip Alastair pašonėje žlunga. Jis buvo artimiausias jo draugas, mergina neketino trauktis. Tik ne dabar, kai žino, jog Luuk ketina taikstytis su tokiu vyresniojo D'Onofrio elgesiu. - Norėjau išvengti šito, - pamosikavo priešais save atsidusdama, - nenorėjau nieko sakyti, iki kol nesužinosiu kokiais tikslais jis čia lankėsi. Bet jis jau spėjo tave įvelti..- griežčiau sučiaupus lūpas Kira pasiekė tekilos stikliuką ir ištuštino alkoholį, jį užkąsdama apelsino skiltele, - Aš privalau į tai kištis, Ali, mes jau ėmėmės tyrimo ir tu gali arba jam trukdyti arba man padėti apsaugoti nekaltus žmones, - nenusileisdama atsakė. Kirai nusibodo, kad visi brangiausi vyrai aiškino kaip jai gyventi ir kaip elgtis. - Aš galiu tau padėti jį sustabdyti, tokiu būdu neįsivelsi ten, iš kur negalėsi išlipti, - priminė su kokiu juo mergina susipažino ir pasiekė D'Onofrio ranką, - dvi galvos geriau nei viena, - pridūrus šyptelėjo, kadangi pykti ant draugo niekada nesugebėjo. - Nesuriši ir nepagrobsi, gi tu policijos pareigūnas, - plačiau nusišypsojo paerzindama Alastair, - žinai, kad manęs neperkalbėsi, - gūžtelėjo pečiais ir atsirėmė į patogų odinį atlošą.
Back to top Go down
Alastair Luuk D'Onofrio

Damaged people are dangerous. They know they can survive.
Priority : SUCCESS
Posts : 765
Accounts : Edmė, Seafra
Name : EIM.
Alastair Luuk D'Onofrio

PostSubject: Re: Baras   Fri Nov 16, 2018 8:14 pm- Kažkodėl man atrodo, kad ne pirmą kartą tai girdžiu. Kokios visos jūs moterys stiprios, galinčios pasidaryti viską pačios, save apsaugoti taip pat. Tai kam jums iš vis reikalingi tie vyrai? Ką? - jis nusišypsojo atsilošdamas kėdėje, nes visą laiką buvo palinkęs merginos pusėn ir įsitempęs. Niekaip negalėjo suprasti, kodėl merginos nenorėjo pasiduoti savo moteriškai prigimčiai, nenorėjo, jog jomis būtų pasirūpinta, o jos gyventų ramiai ir saugiai. Alastair labai nepatiko linkmė, kuria krypo pokalbis. - Tai koks tavo pasiūlymas? Negi manai, kad įkišiu savo tėvą už grotų? - jis kilstelėjo antakius žvelgdamas į Ito pusę, dar bandydamas susivokti ar suprato merginos žodžius būtent taip kaip turėjo. Kirai pripildžius stikliukus jis tik purtė galvą nepatenkintas. Alastair nesutiko su viskuo ką sakė tamsiaplaukė, bet neketino, bent jau kol kas, su ja ginčytis. Juk akivaizdu, kad užsispyrėlę sutramdyti ne taip ir lengva. - Ar nesuprantu, kodėl grojant tokiai neblogai muzikai tu nešoki, o sėdį. Tuoj nugvelbs tave kas nors man iš po nosies. - nusijuokė ištuštindamas savo stikliuką ir ištiesė ranką Iris kviesdamas šokti. - Tikiuosi neatsisakysi tokios garbės. - pakilnojo antakius ir pačiupęs merginą už rankos nusivedė ten, kur buvo truputi daugiau vietos. Jis nebuvo pats geriausias šokėjas, bet pasistengs nenumindžioti pirštų. Kelis kartus apsuko Kirą aplink savo ašį ir uždėjęs ranką ant moters liemens judėjo muzikos ritmu. - Gerai. Aš sutinku pasidalinti su tavimi informacija, jei tą patį padarysi ir tu. Kelių dienų bėgyje gausiu duomenis iš Škotijos ir žinoma iš gerbiamo prokuroro čia Paryžiuje. - nusprendė nusileisti ir sutikti su Ito sąlygom. Žinoma merginai nereikėjo žinoti, jog jis pažadus dalina visiems į kairę ir į dešinę nesirūpindamas dėl jų tesėjimo. Alistair tenorėjo žinoti kiek ir kokios informacijos turi Kira ir jos komanda.
Back to top Go down
Kira Iris Ito

All you gotta do is trust me
Posts : 812
All you gotta do is trust me
Kira Iris Ito

PostSubject: Re: Baras   Fri Nov 16, 2018 8:43 pm- Nes mes galim savimi pasirūpinti ir be vyrų pagalbos, - atsakė nusišypsodama, - neesam tokios trapios kaip atrodom, nors mums ir patinka kai vyrai mumis rūpinasi, - pridūrė atsilošdama į sofos nugarėlę, - esi tu, Alastair, yra mano vaikinas, galų gale mano komanda. Net jei kažkur per giliai įsivelčiau, manau, kad sugebėtumėt mane iš ten ištraukti. O jeigu ne, tada tai mano atsakomybė, - gūžtelėjo pečiais. Pagal Ito kiekvienas buvo atsakingas už save. - Nesakau, kad kišti už grotų... - atsiduso pirštais sugriebdama tekilos stikliuką, - priversti jį išvykti iš Prancūzijos. Kažkaip. Grasinimais, šantažu, pamoka, man nerūpi, Ali, per jį daugiau negali nukentėti nekalti asmenys, - patikslino ką turėjo omenyje, - jeigu tau lengviau, galiu susikoncentruoti ties jo partneriais rusais, kol tu tvarkysiesi su juo, o po to sujungsime pajėgas, - pasiūlė tokį sandėrį. Galbūt bus lengviau su vyresniuoju D'Onofrio susitarti, kai iš kelio bus pašalinti jo partneriai ir sutrukdytos vykdomos operacijos. - Turėtų stipriai pasistengti, kad mane nugvelbtų iš tavo pašonės, - prunkštelėjo išgerdama dar vieną stikliuką tekilos. Kuo toliau, tuo labiau raumenys atsipalaidavo. Suėmė draugo ranką ir pakilo nuo mini sofutės. Atsidūrus šokiu aikštelėje, kelis kartu apsisuko apie savo ašį ir nusijuokė, - Jeigu tu šoki, vadinasi tekila jau pradėjo veikti, - paerzino draugą, uždėdama ranką ant jo peties, - neatsimenu kada paskutinį kartą apskritai šokau klube. Arba apskritai šokau, - prisimerkė bandydama prisiminti tokį momentą. Kira tik dabar suvokė, kokia užsiėmus iš tiesų buvo, bandydama suderinti visus savo gyvenimo aspektus- darbas, papildomas darbas, meilės reikalai ir draugai. Nebuvo taip lengva kaip galėjo pasirodyti iš šono, bet tamsiaplaukė nesiskundė. Į nieką neiškeistų savo artimųjų, nesvarbu, kad jų buvo labai mažai. - Sutarta, - persiųsiu tau informaciją, kai tik gausiu apdorotą variantą, - linktelėjo pritardama tokiai idėjai. Žino, kur vaikinas gyveno, jeigu netesės duoto žodžio, vėl išsireikalaus per prievartą. Tiek, kad lengviau būtų abiems, jeigu iš tiesų situaciją spręstų abu, o ne po vieną, apsimesdami, kad sprendžia kartu.
Back to top Go down


Sponsored content

PostSubject: Re: Baras   


Back to top Go down
 

Baras

View previous topic View next topic Back to top 
Page 6 of 13Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Paris, Prada, Pearls, Perfume :: Silent Disco-