Oh Paris, you know
I held on too much .
paris
Šokių aikštelė - Page 2

Share | 
 

 Šokių aikštelė

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
Joaquín Ásbjörn Montero

Priority : the distance between insanity and genius is measured only by success.
Posts : 1407
Accounts : nathan; shantel; allegra
Name : laurita

Joaquín Ásbjörn Montero

PostSubject: Re: Šokių aikštelė   Sun Sep 30, 2018 4:48 pmsumiksavusi porą lėtesnių dainų į vieną, pamarmaliuoja į mikrofoną kažką apie meilę ir jos amžinumą, kai pamato netoliese esančio berniuko ženklą, kad jai liko pora dainų. kiek susiraukia, tačiau žino, kad laikas klubuose yra šventas reikalas ir viskas turi vykti pagal grafiką, o kad ji pati taip įsijaučia į įvairiausius muzikos ritmus, kad pameta laiko nuovoką, tai jau jos pačios problema. gurkšteli savo kokteilio, kuris strategiškai visą laiką būna padėtas šalia, nes didžėjai irgi žmonės ir ištrokšta, bešokinėdami prie pulto. ką jau kalbėti apie Desiree, kuri apskritai yra strakalas makalas ir savo gigų metu išsitaško turbūt labiau nei klubų lankytojai. tad atsakingai prašokinėja abi likusias dainas ir, palinkėjusi šokėjėliams gero likusio vakaro, pasitraukia nuo pulto, žinoma, nepamiršdama pasiimti savo gėrimuko. nusileidusi į šokių aikštelę pati trumpai pašoka su nepažįstamais chebrantais, kuriuos, labai gali būti, jau yra mačiusi šiame klube. pabaigusi kokteiliuką pajaučia, kad pats laikas apsilankyti pas nykštukus, ir patraukia į tą pusę, praeidama pro barą dar padėdama tuščią stiklinę ten.
Back to top Go down
Joaquín Ásbjörn Montero

Priority : the distance between insanity and genius is measured only by success.
Posts : 1407
Accounts : nathan; shantel; allegra
Name : laurita

Joaquín Ásbjörn Montero

PostSubject: Re: Šokių aikštelė   Mon Oct 15, 2018 9:32 pmkadangi visada labai mėgo išsikrauti įvairiausiais būdais, tai ir dabar dar eidama pradeda pamažu linguoti galva į ritmą. nepaleisdama Jameso rankos prasibrauna pro keletą žmonių grupelių ir sustoja ne per daug arti pulto, kur randa laisvesnės vietos. atsisukdama į vaikiną pirštais kažkaip va perbraukia jo plaštaka, bet rankos nepaleidžia. nusišypso, girdėdama vieną savo mėgstamiausių dainų, ir palengva ima judinti klubus, leisdama muzikai užvaldyti jos kūną. o ir akytės taip nebelaksto, tirdamos aplinką, aiškiai čia kur kas geriau sekasi sukoncentruoti dėmesį ties Elias.
Back to top Go down
Anonymous

Guest
Svečias

PostSubject: Re: Šokių aikštelė   Tue Oct 16, 2018 8:16 pm


Pasijuokia kartu su Desiree labai smagiai, nes nu ką, pats girdi kaip čia viskas skamba bendram kontekste, tai ai. Negi verks dabar:) Kai šitaip Dee čia jam pagelbėjo šį vakarą turbūt atleistų viską. Na, jeigu pabėgtų, gal būtų kiek sunkiau, bet šiaip. Po Kinijos gėdos viskas įmanoma. Toks šiek tiek surimtėjęs, primerkęs akis pasižiūri į Fleur, kai ši prisipažįsta nebaigusi studijų, bet kažkaip šiam kartui nesigilina. Kaip ir nutyli kiek jis čia matė tam Paryžiuje ar ne. TAIGI EIS ŠOKT. O be to, dar va gauna progą Dee rankutę pačiupinėt. Kažkaip labai jam patinka. Įėjęs į aikštelę, pats pradeda lengvai judėt ir dar iš už nugaros nužiūri Desiree. Turbūt ir taip pakankamai kartų atrodė šiek tiek tamsių ketinimų, tai kodėl gi dar nepagerinus situacijos.. Jaučia kaip maloniai merginos pirštai nuslysta jo delnu ir plačiau nusišypso jau visai neblogai gaudydamas ritmą. Ta prasme, jo kraujas turbūt juda pagal bobelės, siaubingai panašios į jo mamą, muzikytės ritmą, tai kokios problemos. Juda taip labai lengvai ir paprastai, stebėdamas merginą ir vis dar belaikydamas jos ranką. Nusišypso prikąsdamas apatinę lūpą ir apsuka Desiree ratu. Jai pabaigus šį gražų manevrą, įsistebeilija į jos akutes ir taip kiek nedrąsiai žengtelėja žingsnį arčiau jos. Uždeda kitą ranką merginai ant liemens. Per daug dabar negalvoja ir daro iš esmės tai, ką motulė gamta jam liepia daryti. O ji pas jį gana padoraus būdo, tai gal per daug merginos negąsdina ir nepasibaigs šokiai pokiai sunkiu antausiu ant dailaus jo snukelio. Būtų gaila... kas jam padės, kai vėl užtrauktukas užstrigs?:)
Back to top Go down
Joaquín Ásbjörn Montero

Priority : the distance between insanity and genius is measured only by success.
Posts : 1407
Accounts : nathan; shantel; allegra
Name : laurita

Joaquín Ásbjörn Montero

PostSubject: Re: Šokių aikštelė   Mon Oct 22, 2018 12:26 amkur jau čia neatleistų.. nors, žinoma, pirma reikėtų ją susirasti. gal šįkart sektųsi geriau? didesnė motyvacija po kiek blaivesnio pokalbio, ryškesni prisiminimai.. nors kažin, ar galima palikti dar didesnį įspūdį nei anąkart, kai vyrukas dabar tokiomis frazėmis svaidosi. tikrai labai gaila, kad Desiree negali pasakyti to paties. labai galimas daiktas, kad jeigu prisimintų, tikrai pasakytų. na, nebėga ir net tokių minčių neturi, tai turėtų suprasti James, kad tikrai viskas yra pakankamai gerai. toliau sėkmingai judėdama į ritmą, vienu metu net uždainuoja, aišku, ne tai, kad kas nors girdi, kai muzika kala vos ne prie pat ausies. o tada jau labai susidomi savo naujo šokių partnerio veiksmais, puikiai suvokdama, kad Elias tikraai yra kažkada šokęs. Fleur šokių aikštelėje visada labai aiškiai matydavo, kuriam vyrukui su lankstumu prastai, mat tikrai nemaža dalis primindavo vėjyje linguojančias nendres, tad tik dar smagiau jai pasidaro, jog Lezcano nėra vienas jų. jam inicijavus, per porą žingsnių apsisuka aplink savo ašį ir akimirkai praranda pusiausvyrą, tai stipriau suspaudžia Jameso ranką ir greitai vėl tvirtai stovi ant kojų. pakėlusi akis sutinka jo žvilgsnį ir kaip ir suvokia, kad vyrukas priartėja, bet nėra visiškai tikra, kol nepajunta jo rankos sau ant liemens. pati taip pat nepajaučia noro intensyviai sukti smegenis ir instinktyviai laisvąją ranką uždeda vaikinui ant peties. trumpai akimirkai nuleidžia akis žemyn, tikrindama, kiek vietos jie čia turi, o tada ir vėl pažvelgia į Jamesą bei nusišypso. pamažu toliau judėdama į ritmą, nepajunta kaip delnu slysteli labiau jo kaklo link ir pirštais užkliūva už švarkelio apykaklės, kur ne kur pirštų pagalvėlėmis prisiliesdama prie jo odos. atstumui tarp jų vis nykstant, pajaučia kaip koja prasibraukia per jo blauzdą ir nervingai prikanda lūpą. kažin, čia pačios jau minėtos magnetinės savybės veikia ar ir Jamesas ne ką prastesnis magnetukas..
Back to top Go down
Anonymous

Guest
Svečias

PostSubject: Re: Šokių aikštelė   Mon Oct 22, 2018 9:16 am


Šiaip labai neaišku, ką jau Dee pasakytų apie James, jeigu prisimintų tą vakarą. Pats irgi nebuvo pačios geriausios būsenos.. greičiau šokdamas jai net primynė koją, kas jo pasaulyje tai lygu didžiam džentelmeno kodekso įžeidimui. Bet dabar turi progą bernelis pasitaisyti, palikti geresnį įspūdį, nes, akivaizdu, kad mergelė tikrai dar ne tokioje stadijoje, kad rytojaus rytą jo neprisimintų (ekspertas šiuo klausimu gi beveik;)). Šita mintis akimirkai Elias ne juokais išgąsdina  ir vyrukas pagalvoja, kad gal jam reiktų pasimesti minioje… Taip ir neišaugo iš to kvailo nervinimosi, kai šalia graži panelė. Bet, niekis, įsijaučia vyrukas į muziką, viskas kažkaip ir lengviau pasidaro, jaučiasi beveik gelių vaikas, vedamas širdies prie žolytės krūmo. Ne tai, kad Fleur būtų krūmas…. Iš vis, kas čia per metaforos ir kalbiniai išpindėjimai. Protingiau elgdamasis, va ima Desiree ranką, ją suka ir ši sėkmingai atsiduria dar arčiau jo. Siemkė pradeda glostyt jo švarkelį ir kažkaip James nutaria, kad reikia ir jam patyrinėti merginos drabužių tekstūrą, bet vos spėja slystelt jos sijonu link nugarytės, čia pat pajaučia jos nuogą odą ir nė pats nepajaučia, kaip ją prisitraukia dar arčiau savęs. Slysteltų delnu aukščiau, bet nu iš tos laimės, kad vakariuką baigė ne kokiam taksi su savo šviečiančiu it braškės biržely klynu, delnas šiek tiek suprakaituoja ir nepaeina varkė padaryti ką daugiau. Sunkiai kvėpuoja vaikinukas čiut čiut besimėtydamas nuo to artumo, bet kai mergina prisiliečia prie jo kojos, nenumeta ir nenustuma jos į šoną, tiek proto užtenka. Pasidžiaugia pats savimi ir, toliau vedamas motulės gamtos, pakreipia kiek galvą stebėdamas jos lūpas. O DIEVE, KAIP JIS NORI DABAR. To bučinio:) Net apie nieką daugiau negalvoja, ta prasme, kas sektų po jo, tiesiog vat paragauti vėl merginos lūpų. Patikrinti, ar prisiminimuose viskas geriau ar ne:) Taip sakant, atlikti tam tikrą eksperimentą… bet taip iškart nesiryžta ir pažvelgia į merginos akis, tarsi nebyliai klausdamas leidimo. Sumurktų ką nors į ausį, bet kad susišnekėti labiau riaumojimas per tą muziką, kuri dabar beliko tik menkutis fonas, padėtų.
Back to top Go down
Joaquín Ásbjörn Montero

Priority : the distance between insanity and genius is measured only by success.
Posts : 1407
Accounts : nathan; shantel; allegra
Name : laurita

Joaquín Ásbjörn Montero

PostSubject: Re: Šokių aikštelė   Sat Oct 27, 2018 9:50 pmiš tiesų galima ilgai ir nuobodžiai spėlioti, ką ji pasakytų, jei prisimintų. bet vien tas faktas, kad neprisimena, leidžia daryti išvadą, jog tikrai ne jai teisti, net jei ir buvo kažkas negerai. o ir šį vakarą Jamesui puikiai sekasi sudaryti geresnį įspūdį, va, ant kojos kol kas neužmynė. o visi kiti keisti komentarai.. irgi galima nurašyti, ar tai alkoholiui, ar nervams. nors reikia pasakyti, ir su jais vaikinas visai neblogai tvarkosi, Desiree jo nervingumą pastebėjo gal tik porą trejetą kartų:) apskritai sunku paaiškinti, bet Fleur visada traukdavo neįprasti dalykai, o Elias šiuo metu jai tikrai atrodė labai išsiskiriantis iš minios. ir ne išvaizda ar savo apatiniais, kurie tikrai dar kelias mintis šmėžuos jos mintyse.. labiau savo paprastumu ir nuoširdumu, kas šiais laikais pakankamai reta, ypač pirmą kartą bendraujant su žmogumi. o kur dar įmantrūs šokių judesiukai, kurių mergina iš jo tikrai nesitikėjo. pirštais ir toliau klajodama per vyruko apykaklę, pajunta, kaip per nugarą perbėga šaltukas ir porai sekundžių jos oda pašiurpsta, lyg kas būtų pravėręs duris ir įleidęs žvarbų lapkričio vėjelį vidun. netrukus pastebi ir tai, kad atstumas tarp jų, kuris jau ir taip buvo minimalus, visiškai išnyko, ir pakelia akis, norėdama iš arčiau pažvelgti į Jameso veidą. na, taip arti dar nebuvo, ar bent jau nepamena:) žvilgsniu nuglosto jo žandikaulį, kurį jau anksčiau labai teigiamai įvertino, tada pereina prie lūpų, nosies ir pagaliau akių. ir labai greitai suvokia, kur yra sutelktas jo žvilgsnis, todėl akimirksniu nusišypso, jausdama besikuriančią šilumą viduje. prieš tai pasirodžiusiam šaltukui galutinai išnykus, nugaroje ima justi deginimo jausmą, tiesiai ties Elias ranka, tad jam uždavus tą nebylų klausimą, labai ilgai negalvoja. ar, tiksliau, išvis nelabai galvoja. paskutinis dalykas, kurį supranta, yra tai, kad jiedu jau keletą akimirkų paprasčiausiai stovi vienoje vietoje, tad vos vos prikandusi lūpą, nežymiai linktelėja. ir vis tiek nelaukia, pati baisiai užsidegusi idėja patikrinti, ar ankstesni jos pasirinkimai yra panašūs į dabartinius, paleidžia jo ranką ir uždeda delną tarp jo peties ir krūtinės. pasistiebusi dar akimirkai stabteli, pati akis nuleisdama žemiau į jo lūpas, ir paskutinę akimirką vėl pažvelgusi į jį, atsargiai prisiliečia. kita ranka pagaliau palieka švarkelio apykaklę ir dabar jau pilnai nulysta jo oda nugarinės kaklo pusės link.
Back to top Go down
Anonymous

Guest
Svečias

PostSubject: Re: Šokių aikštelė   Sun Oct 28, 2018 11:25 pm


James tikrai nemenkai apsidžiaugtų sužinojęs, jog tam tikrą įspūdį paliko net ne dėl savo ryškių raudonų laimės apatinukų(kaip būna, laimės sausainukai.. kaži, šitie spėja ateitį?:)), o dėl savo asmenybės. Tokios labai trenktos ir dažnai labai nešančios jį į awkward situacijas. Ne tai, kad jis turėtų daug bėdų su pasitikėjimu, tačiau.. graži panelė. Ir dar ne bet kokia, o Siemkė. Tikras YES. Arba OHO. :) Tačiau šią akimirką James tikrai negalvoja apie savo asmenybę, nes visa, kas jį dabar domina, tai tos dailios ir, jo žiniomis, saldžios Desiree lūpos. Kažkaip apskritai čia tas artumas tam tikra prasme užnešė, kaži ar negeriau negu visi šotai ir dar koks biesas nukeliavę ir pasiekę jo visas sistemas. Stebi Fleur lūpas, jeigu kitoje situacijoje, tai būtų mažų mažiausiai nepadoru, bet jausdamas merginos pirštus klajojančius taip arti jo nuogos odos, šitą versiją Lezcano atmeta. O dar mato, kaip tos lūpos dailiai išlinksta ir pakelia į merginos akis savąsias. Jausdamas ją artėjant, James pirštų galiukais perbraukia per jos nuogą odą keliaudamas šonkaulių link. Atsilaisvinusią ranką labai mechaniškai uždeda jai ant šono. Dabar jau abejomis rankomis tvirčiau ją suima naikindamas tuos likusius milimetrus tarp jų ir dar spėjęs žvilgsniu nuglostyti jos veidą, pats ruošiasi ją bučiuoti, tačiau ji tuo metu jau prisiliečia prie lūpų, tad tik išplėtoja savo ketinimus, taip jau subtiliai ir intymiai prie jos prisiliesdamas. Labai švelniai ir minkštai. Pagavus atitinkamam jausmui, tuoj pat savo lūpom susiranda jos apatinę, tada viršutinę lūpas ir ranka vėl nuslysta jos nugarytės link, dabar jau ši ir po jos palaidinuke šmurkštelėja. Kažkaip negirdi nei muzikos, nei aplinkinių, tik va jaučia taip arti šią gražią mergaitę, taip saldžiai ją bučiuodamas ir liesdamas. Praradęs laiko nuovoką, neatsitraukia labai greit, o kai tai pagaliau padaro, tai padaro labai minimaliai, atremdamas savo kaktą į merginos. Susiranda jos kitą ranką, ne tą, kuri skruzdėles gana anksti po jo kūną paleido, o kitą, ir užmeta ją sau ant pečio. Girdėdamas vėl muziką, iš lėto pradeda judinti klubus, atstumo ne kiek nemažindamas. Džiaugiasi, va, kad dar taip dėkingai lėtesnė daina užgrojo.. matyt, visata šiandien tikrai jį myli. O gal čia tie raudoni apatiniai. GREIČIAUSIAI. :) 
Back to top Go down
Joaquín Ásbjörn Montero

Priority : the distance between insanity and genius is measured only by success.
Posts : 1407
Accounts : nathan; shantel; allegra
Name : laurita

Joaquín Ásbjörn Montero

PostSubject: Re: Šokių aikštelė   Wed Oct 31, 2018 7:32 pmo ką, labai puiki asmenybė, atnešė tiesiai pas Desiree. aišku, užtrauktukas irgi prisidėjo, neatlikdamas savo funkcijos, kitu atveju dar didelis klausimas, ar šioje minioje jiedu būtų susidūrę, ypatingai ir dėl to, kad mergina ilgai klube niekada neužsibūdavo. atliko savo darbą, išgėrė porą kokteilių ir namučio. o dabar va, toks netikėtumas. jeigu atvirai, toks Jameso spoksojimas į merginos lūpas jai pasirodė savotiškai mielas. o ir padorumo ribas jie jau seniai peržengė, dar tada, kai dviese užsidarė tualeto kabinoje ir bandė susitvarkyti su jo kelnių užtrauktuku. be to, Fleur ir pati dažnai nepajausdavo, kada peržengia ribas, bendraudama su žmonėmis, tai kur čia pajaus dabar.. juolab, kad tikrai ne vienintelis Elias baisiai norėjo užtvirtinti šį susitikimą bučiniu, tik Dee labai atsakingai to iki šiol taip ir neparodė. o gal ir pati nežinojo norinti.. šiaip ar taip, tokio artumo ir intymumo pagauta, nusprendžia, kad turbūt ne veltui dar kartą susitiko su Jamesu visiškai kitoje šalyje. be to, kada ji atsisakė kokio nors ne visai protingo sprendimo? juolab, kad ir dar likusi dalelytė proto greitai pranyksta, vaikino pirštams taip smagiai ir tikslingai klajojant jos nugara. jų lūpoms susijungus, akimirksniu prisiglaudžia kaip įmanoma arčiau ir dėl to išriečia nugarą bei vienos kojos kulną kilsteli nuo žemės. ranka, esančia ties sprandu, pakyla kiek aukščiau, pirštus įveldama į Lezcano plaukus ir alkūne nestipriai atsiremdama į jo viršutinę stuburo dalį, taip tik priversdama jį atsidurti kuo arčiau jos. kita ranka nusileidžia kiek žemiau iki vaikino krūtinės ir, pagauta emocijų, kumštyje suspaudžia jo švarkelio medžiagą. jam atsitraukiant iš pradžių dar pajuda kartu su juo, nenorėdama, kad jų lūpos išsiskirtų, tačiau greitai atsimerkia, vėl pažvelgdama į Elias. per minimalų atstumą jį stebėdama, pamažu atleidžia kumštį ir paklusniai patupdo savo rankelę ant jo peties, kita taip pat sugrįždama ties kitu petimi. muzikai pamažu ir vėl sugrįžtant prie tikrojo garso, kuris bučinio metu buvo gerokai prislopęs, pati nevalingai ima judėti į ritmą. kažkuriuo metu apsilaižo išsausėjusias lūpas, nenuleisdama žvilgsnio nuo James, o galvoje ima regztis mintys, kad galbūt jau laikas būtų keliauti namo, dar va permeta savo rytojaus darbo grafiką.. ryškiai pamažu pradeda nervintis dėl susidariusios situacijos ir tai jai labai nepatinka, nes įprastai tai reiškia tik vieną dalyką. kuriam laikui pavykus suvaldyti mintis, greitai ir vėl susimąsto ir dabar jau pasistiebia bei skruostu beveik priglunda prie Elias skruosto, norėdama prabilti arčiau jo ausies, - kur tavo draugai? ar tu čia vienas? - paklaususi vėl sugrįžta į poziciją priešais jį. na, jai nuoširdžiai įdomu, dabar tik pagalvojo apie tai, kad galbūt jo ieško draugai, o ji pasiglemžusi visą jo dėmesį. gi rūpestinga mergina, rūpinasi va Jameso draugais:)
Back to top Go down
Anonymous

Guest
Svečias

PostSubject: Re: Šokių aikštelė   Sun Nov 04, 2018 8:02 pm


Gerai pagalvojus, juk James net spėjo netyčiom paliesti kur kas daugiau, negu nepažįstamiems būtų padoru. Net nekalbant apie tą kartą, kurio Desiree taip ir neatmena:) Nors anuomet James tikrai išliko džentelmenas ir suvokęs merginos būseną, atleido vadžias, tiksliau, visai jas paleido. Tiek, kad paskui va taip ir nebe pamatė Levesque. Iki šio vakaro. Dabar tai jau mato ir labai sėkmingai, ypač merginos lūpas, kurias turbūt įžiūrėtų net užgesus toks mirksinčioms lemputėms. Merginai taip prisispaudus prie jo, James tik rankomis apglėbia jos liemenį taip stipriau ją apsikabindamas. Žodžiu, mėgaujasi bučiniu kaip priklauso ir, jeigu ką tik norėjosi tik kartelį paragauti Desiree lūpų, dabar kažkaip jau neatsisakytų ir daugiau:) na, dar bent bučinukų poros.. šimtų. Bet jaučia vyrukas ribas ir nenori karalaitės išgąsdinti. Princui Pelenė bent batą paliko, o jis po to susitikimo liko it musė kandęs. Būtų liūdna, jeigu ir šįkart taip viskas būtų. O Elias ir šiaip pajudėti mėgsta, tad per daug neatsitraukdamas nuo merginos, mėgaudamasis jos artumu, judina klubus ir rankomis iš lėto važinėja jos šonais. Stebi kurį laiką tik jos lūpas, kol galiausiai šiek tiek atitraukia, tuo pat metu vėl nedrąsiai pakišdamas delną po merginos palaidinuke. Jaučia jos nuogą odą ir nė negalvodamas nusišypso pažvelgdamas į jos veiduką. Kuriame, gali prisiekt, pamato ne visai gerą rodančius ženklus. Susimėtęs grąžina rankas į padorų lygmenį, ant drabužių – ne po jais, ir truputį suraukia antakius. Išgirdęs Desiree žodžius, James nusijuokia tik dabar prisimindamas, kad jis čia, iš tiesų, atėjo ne vienas. Tačiau į jos klausimą taip ir neatsako. 
– Ar padariau kažką ne taip? – užklausia palinkdamas arčiau jos ausies ir atsitraukęs pažvelgia į jos akutes, kiek tik tai yra įmanoma tokiame apšvietime. Kažkaip ir judėti apstoja, šiek tiek padidina atstumą ir tarp kūnų. Tikrai nenori, kad mergina jaustųsi nekomfortabiliai tuo atveju, jeigu jai bučinys patiko kur kas mažiau negu pačiam Lezcano ir jokio pratęsimo nei šiandien, nei kada nors kitą kartą ji tikrai nenori. 
Back to top Go down
Joaquín Ásbjörn Montero

Priority : the distance between insanity and genius is measured only by success.
Posts : 1407
Accounts : nathan; shantel; allegra
Name : laurita

Joaquín Ásbjörn Montero

PostSubject: Re: Šokių aikštelė   Sun Nov 11, 2018 10:39 pmiš tiesų gal ir nėra labai keista, kad net būdamas it genijumi Jamesas nesugebėjo rasti Levesque. visgi, ne tiek jau daug laiko praėjo po to lemtingo vakarėlio, kai Dee metė mokslus ir grįžo į gimtąjį Paryžių. ne tai, kad ji atsimena, kada tas vakarėlis buvo, nes net negalėtų pasakyti, kuriame tiksliai pasibuvime jiedu susipažino tą pirmąjį kartą. o ir kai pas ją visur profilio nuotraukose šuniukai, tai.. ne taip ir lengva. bent jau merginos mintyse:) aiškiai ir dabar per daug paskęsta savo minčių vandenyne, nesuvokdama, kaip puikiai jos emocijos atsispindi veide. nors iš esmės nelabai aišku, kas ten atsispindi, nes Jameso reakcija ją nemenkai nustebina. vėl pamažu nustodama judėti ir vis dar jausdama deginantį jausmą ten, kur visai neseniai buvo Lezcano rankos, po jo klausimo įsmeigia žvilgsnį į jo akis ir keletą akimirkų patyli, aiškiai sutrikusi dėl tokio jo klausimo. - ką? - trumpai nusijuokdama paklausia, labiau iš idėjos nei dėl to, kad būtų negirdėjusi, - ne, - beveik iškart papurto galvą ir vėl kuriam laikui paskęsta jo akyse. greitai mintyse permeta visus jo veiksmus ir savo reakcijas, tačiau taip ir neišskiria nieko specifinio, apart savo klausimo. vis dar jusdama deginimo jausmą ties savo šonais ir daugmaž įsivaizduodama, ko James iš jos šiuo metu galėtų norėti, nusprendžia, kad nėra ko per daug laužytis. o ir dėl nepaaiškinamų priežasčių labai norisi įrodyti jam, kad nieko netinkamo jis nepadarė, ypač kai jis taip akivaizdžiai atsitraukia. - tikrai ne, - dar kartelį pakartojusi savo atsakymą, vėl paeina tą žingsniuką artyn. rankomis nuslydusi nuo pečių iki jo kaklo, pakyla aukščiau ir suima jo veidelį abiem delnais bei sujungia jų lūpas dar vienam bučiniui, šįkart ne tokiam švelniam ir kiek skubotam. pajaučia kaip ir širdis pradeda plakti kiek stipriau, bet iškart nurašo visa tai savo pačios veiksmams ir tiesiog mėgaujasi švelniomis Lezcano lūpomis.
Back to top Go down


Sponsored content

PostSubject: Re: Šokių aikštelė   


Back to top Go down
 

Šokių aikštelė

View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Paris, Prada, Pearls, Perfume :: Silent Disco-