Oh Paris, you know
I held on too much .
paris
Restoranas eifelio bokšte - Page 3

Share | 
 

 Restoranas eifelio bokšte

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AuthorMessage
Timothée Tobias Bilodeau

Once, I saw a bee drown in honey,
and I understood.
Priority : If a writer falls in love with you, you can never die.
Posts : 5098
Location : We'll always have Paris.
Accounts : Meissa Theone D'Ocón, Talulah R. François.
Name : dovilė.
Once, I saw a bee drown in honey,and I understood.
Timothée Tobias Bilodeau

PostSubject: Re: Restoranas eifelio bokšte   Wed Sep 19, 2018 7:51 pmPalaipsniui pokalbis ėmė tekėti įprasta srove, nešančia neįpareigojančius pokalbius. Timočio nuotaika pasitaisė vos tik buvo užsiminta apie klasiškas nuotraukas Romkos instagrame. Tą akimirką vaikinas smeigtuku bedė į alyvuogę bei įsikišo ją burnon, tačiau nesusilaikęs sukikeno, įsikasdamas į medinį pagaliuką, kuriuo netrukus mostelėjo Dulcės link.
-Žinai, man ta Hario Poterio labai patiko fotkė,-palinkęs prie merginos tarstelėjo it Anderio čia net nebūtų,-tokia rimta mina, negaliu,-sukrizeno grįžęs į senesnę pozą ir papurtė garbanėles. Tobias mėgo erzinti savo vaikiną, tai jau buvo nenuostabu, tačiau didžiausią laimę kėlė tas faktas, kad ir jo sesuo galėjo pasigirti šiuo pomėgiu. Nu va kaip smagu bus:) Merginai uždavus klausimą, vaikinas atsakė į akių kontaktą ir begėdiškai plačiai išsišiepė. Tas oficialus pareiškimas sužadino gerai pažįstamus drugelius papilvėje. Malonus jausmas ir supratimas, kaip idiotiškai atrodė, privertė nunarinti galvą žemyn ir laukti, kol tema pasisuks kita linkme ir Tim galės išsilaisvinti iš tų minčių šurmulio, kuris ką tik užplūdo visą šviesią galvą. Dar tie palyginimai su Disnėjaus princais iš viso privertė išsilydyti ant restorano kėdės. Dulcinea puikiai žinojo, kaip prisikasti iki poros širdžių.
-Aš irgi to noriu!-žaibiškai pakėlė galvą, vos tik išgirdo apie ryškių rūbų ir Anderio kūno kombinaciją,-tu bent įsivaizduok, kaip jam tiktų oranžinis švarkas! Arba karališkos mėlynos,-vėl prilindęs prie Dulcės gestikuliavo delniukais, ore piešdamas vaikino kontūrus ir leisdamas vaizduotei įjungti pagreitį,-mes privalom kažką suorganizuoti,-tyliau ištarė žvelgdamas merginai į akis, nors Pjeras buvo čia pat. Bilodeau vis tiek tai nerūpėjo, privalės užmauti jam kažką ryškaus. Solidūs kostiumai neišryškino jo žavingų kūno linijų, taip, kaip Tobias pasirinktas kostiumas. Na, jį išrinks kažkada, nori to Anderis, ar ne.
Vaikinas grįžo į ankstesnę poziciją ir akimis stebėjo Rochette šeimą, kuri dabar kalbėjo apie numylėtinį Lafą. Tylos minutėlė ir stebėjimas iš šono, Timočiui kėlė didžiausią laimę. Smith šeima buvo ne tokia, apie kurią visą gyvenimą svajojo vaikinas. Dabar jo potenciali ateitis sėdi prieš jį, Tobias bendrauja su jo seserimi ir, nors pradžia buvo nekokia, tikėjosi, kad jiedu puikiai sutars. Po kelių metų galbūt ir pora sukurs šeimą, nors ir dabar jie gali taip vadintis, kadangi turi nuostabiausią ryžiką. Užsimąsčiusios safyrinės akys buvo įsmeigtos į Pjerą, nors žvilgsnis, rodos, buvo kažkur kitur, tačiau tuo pat metu kontaktas buvo rišamas su Anderiu.
Back to top Go down
avatar

Posts : 1912

Liberacorpus

PostSubject: Re: Restoranas eifelio bokšte   Tue Sep 25, 2018 8:58 pmNet gražu žiūrėt, kaip vienas į kitą žiūri šitie du princai. Tikrai nerealiai tikslų apibūdinimą Dulcė jiems sugalvojo. Na, brolį tai labai gerai pažinojo, todėl nenuostabu, kad jam taip patiko, o va dėl Timothee tai tiesiog pataikė. Šiaip ar taip, kas nenorėtų būti princu ar princese?
- Aha.. atsimenu kaip tą Hario Poterio vakarą norėjau pafacetimint su broliu ir jam pabodus su manim kalbėti, šis prisidėjo delną prie to žaibo, pradėjo nervingai darytis ir sakyti "Voldemortas kažkur netoliese", o tada tiesiog padėjo ragelį. - nepagaili smagios istorijos apie vyresnėlį. Na, jai taigi negaila, o ir istorija tikrai ne pati dėkingiausia. Dar padovanoja Pierre nekaltą šypsenėlę, nors abu puikiai žino, kad ji nesigaili tai išplepėjus.
- Branguti, ruda spalva gal ir reta tavo garderobe, bet tai nėra ryški spalva.. - pradeda kaip kokia stilistė kalbėt kol galiausiai išsižiojus atsisuka į būsimą svainį. - O taip, oranžinis švarkas! - dar ir rankom suploja, o tada atidžiai nužiūrinėja Anderį tik rimtai linksėdama. Tikrai labai tiktų tokia spalva, net įsivaizduoti nesunku. - Reikia lažybų, kurias jis pralaimėtų.... - tyliai nusijuokia, atsakydama Bilodeu. Nesvarbu, kad jų abiejų šnabždesys pakankamai garsus, kad jį išgirstų Rochette.
- Išvažiuojat? Kaip smagu! Tikiuosi, kad atvešit lauktuvių, o Lafą žinoma, kad prižiūrėsiu. Jis gali netgi pas mane tuo metu pagyventi, jog nebūtų liūdna vienam. - dar palinksi. Kada ji nesutiko katinuko į namus priimt. Kelias minutes dar pasėdėjusi, galiausiai pakyla iš vietos. - Na gerai, buvo labai smagu, bet nebetrukdysiu jums, o ir pati turiu reikalų. - Iki pasimatymo. - vėl pakartoja brolio apkabinimą ir bučinius į skruostą. - Buvo malonu susipažinti. - dar nusišypso pamojuodama Timothee ir galiausiai iškeliauja savais keliais.
Back to top Go down
Ander Pierre Rochette

This is my body and soul here,
you've got the power to control.
Priority : tiny bubbles hang above me, it's a sign that someone loves me
Posts : 5270
Location : if I was young, I'd flee this town, I'd bury my dreams underground
Accounts : Luc-Étienne Thibault & Helle Lou Quist-Dahlström
Name : Ieva
This is my body and soul here, you've got the power to control.
Ander Pierre Rochette

PostSubject: Re: Restoranas eifelio bokšte   Wed Sep 26, 2018 6:29 pmAkivaizdžiai šiame pokalbyje likęs už borto, patempęs lūpą kapoja savo krevetes vieną po kitos, suteikdamas įspūdį, jog labai širsta dėl jau planuojamų sąmokslų. Nors širdutėje Ander labai labai džiaugėsi, kad nepaisant pirmo nekokio įspūdžio labai greitai viskass apsivertė aukštyn kojomis. Šeima buvo labai svarbi jo gyvenime, bent pastaruosius kelerius metus, o sesuo išvis buvo labai ypatingas žmogus, vienintelė giminaitė kartu su juo užsilikusi Paryžiuje, tad matyti ją sutariančia su Timmy buvo nuostabus vaizdas. O ir dėl vaikino džiaugėsi, sužinojęs, kokie buvo santykiai su jo šeima. Aišku, nedrįstų iškart taip savosios kišti jam kaip pamainos, bet jei ilgainiui Dulcei jis taptų irgi kaip broliu, tai Pierre labai neprieštarautų.
- Aš niekuo kaltas, kad tu tokiu nedėkingu metu susimąstai paskambinti... - įsikiša pasiteisindamas, tik nesuprasi, ar tas nedėkingas metas buvo jo filmų maratonas ar rimtai Tas, Kurio Nevalia Minėti pasirodė. Palieka vietos fantazijai ir interpretacijai vienu žodžiu.
- O ne, tik ne oranžinė... - suvaitoja, bet taip tyliai, sau, nes žino, kad kuo didesnį nenorą rodys, tuo labiau abudu šitie zbitkininkai savo išradingas idėjas jam kiš. Nu tikri stilistai atsirado... nors už šito staliuko Rochette tikrai prasčiausiai, ar bent jau paprasčiausiai atrodė, tai vargu, ar gali skųstis. O išgirdęs apie lažybas, pasisuka ne į idėjos savininkę, bet į Bilodeau, nusišypsodamas, prisiminęs jų pirmą pasimatymą, bet tuo pačiu žvilgsniu pasignalizuoja, kad bent šiuo atveju savo mielą srėbtuvėlę palaikytų uždarą. Nors vargu, ar suveiktų toks planas, nes jau gerai žinojo Timothée, ir jei jis laimėtų lažybas tarp judviejų, tai Ander ne apsirengęs paliktų, tikrai ne. Atvirkščiai veikiau.
- Lafas bus tavo lauktuvėm, - nukerta, tuojau nusijuokdamas, ir taip parodydamas, jog juokauja. Iš tikro dar net nežino, kur keliaus, tai negali kažko prižadėt, bet kokį niekniekį dėl Saldutės pagriebs, kad jau priminė. Visgi katinuką pažiūrės, reiks kažkaip atsidėkoti. - Jei tik su Salemu nesusipjaus, tai tuomet laisvai, - šypteli, prisimindamas, kad jų katinai tai irgi kaip kokie broliai buvo, kartais meilikaudavosi viens kitam, kartais pešdavosi be galo. Dar pamąsto, kad reiktų iš sesers grįžus kažkaip buto raktą atkirst, kad Timiui duotų... na, privatumas, visa kita. Ir šiaip. Būna, kad prigulęs pritingi stotis į pas save įsileisti, tai būtų toks kaip ir sprendimas šitai problemai išspręsti. - Iki, parašyk, kai grįši namo, - seseriai atsistojus, apdovanoja ją tradiciniu apsikabinimu su butukais, ir nusišypso palydėdamas ją žvilgsniu. Na, kai kurie dalykai tiesiog nesikeičia, visada vyresnėlis jos brolis bus ir dėl jos jaudinsis... teks kažkaip su tuo susitaikyti ir pavydo scenas pristabdyti kai kam :)
- Prisiekiu, nežinojau, kad ji čia šventė draugės gimtadienį, - grįžtelėjęs žvilgsniu prie mylimojo, taip tarsi atmestinai atsiprašo, nors taip įtaria, kad čia kažkam kitam reiktų atsiprašinėti dėl nepatogaus momento, tai specialiai gurkšteli vandens, taip padarydamas pauzę, nors troškulys dabar nelabai kankino.
Back to top Go down
https://www.pinterest.com/iamquirked/
Timothée Tobias Bilodeau

Once, I saw a bee drown in honey,
and I understood.
Priority : If a writer falls in love with you, you can never die.
Posts : 5098
Location : We'll always have Paris.
Accounts : Meissa Theone D'Ocón, Talulah R. François.
Name : dovilė.
Once, I saw a bee drown in honey,and I understood.
Timothée Tobias Bilodeau

PostSubject: Re: Restoranas eifelio bokšte   Mon Oct 01, 2018 10:04 pmTik jiedu žinojo iš kokios šeimos pabėgo Timothee. Ironiška, tačiau vaikinui šeima buvo prioritetas, kad ir kokia sugadinta ji būtų. Tik tas požiūris į savąją kiek iškrypo, žinant, kokių veiksmų griebėsi Smith atžala. Nesinorėjo grimzti atgal į praeities šešėlius, kurie palengva gėrė kiekvieną Tobias ląstelę, tačiau jis nepasidavė ir vietoj to tik sucypė Anderiui, kad oranžinis kostiumas būtų idealus variantas. O ką – jis raudonas, Pjerui reikėjo oranžinės spalvos – abu sudarytų liepsnos imitaciją. Juk taiklu, ne? Tęsiant apie šeimą, aptarinėjamas vaikinas dabar buvo vienintelė šeima jo gyvenime, todėl nenuostabu, kad ir Dulcė po kurio laiko taps tokia pat artima. Apskritai, kas buvo svarbu Pjerui, tas buvo svarbu ir Tobijui. Ai jo, dar Lafas buvo gi, mylimiausias ryžikas, apie kurio priežiūrą dabar ėjo kalba. Šią akimirką vaikinas nuoširdžiai kikeno ir pamiršo kilusius nepatogumus bei sudarytą pirmą įspūdį, kuris prikabins etiketę „nepataisomai pavydus alyvuogių ėdrūnas“. Bet ką jau padarysi.
-Ikiii, man irgi, tikiuosi susitiksim dar!-pamojavo rankutėm it mažas vaikas ir nulydėjo su plačia šypsenėle. Tik kai atsisuko į Anderį, šypsena buvo ne draugiška, o veikiau nusikaltusi. Vaikino lūpoms apleidus apgailestaujančius žodžius, Tim puikiai suvokė, kad sakinyje buvo užslėpta užuomina. Blondinas, nunarinęs galvą ir susigėdęs atsistojo nuo savo šiltos kėdutės, stumtelėjo Dulcės kėdę arčiau Anderio ir atsisėdo. Nepamirškim, kad galvelė vis dar buvo nuleista. Sudribęs kėdėje smarkiai kirto kakta į petį ir suniurzgėjo.
-Atsiprašauuu, skanios krevetės ane? Paimk alyvuogių dar,-greit sumurmėjo nukreipdamas temą, tačiau ar Pjeras praleis pro ausis pirmąjį žodį? Žinoma, kad ne. Bet turėjo kvailos vilties. Ir kam jis Isobel paminėjo šį vakarą..? Na, bet gal pats vaikinas nenorės šiąnakt diskutuoti apie sudužusius santykius ir susitelks ties esamais. Šiaip jau ir maistą galėjo atnešti, nes jau ir pamiršo ką užsisakė(t.y. pati autorė pamiršo), o valgyti norėjosi. Dar ir nervinis valgymas užėjo. Suglebęs ant petuko, vaikino ranka nutipeno pirštukais ir susirado Anderio, su kuriais mikliai supynė savuosius ir spustelėjo. Prie viso atsiprašymo maratono kilstelėjo galvytę ir atmetė lūpą, vis dar žvelgiant nusikaltusiu žvilgsniu.
-Vis dar vešiesi prie jūros..?-tyliai paklausė, puikiai žinodamas atsakymą, tačiau norėjosi kažkaip viską pataisyti, šiuo atveju – priminti apie atostogas, kurios dar prieš kelias minutes buvo įnirtingai aptarinėjamos.
Back to top Go down
Ander Pierre Rochette

This is my body and soul here,
you've got the power to control.
Priority : tiny bubbles hang above me, it's a sign that someone loves me
Posts : 5270
Location : if I was young, I'd flee this town, I'd bury my dreams underground
Accounts : Luc-Étienne Thibault & Helle Lou Quist-Dahlström
Name : Ieva
This is my body and soul here, you've got the power to control.
Ander Pierre Rochette

PostSubject: Re: Restoranas eifelio bokšte   Tue Oct 02, 2018 11:46 pmNors ir pats Ander, kai nuo šeimos pavadžio buvo kaip reikiant nutrūkęs, jo niekada nebūtų laikęs savo prioritetu, ir tik pataisius santykius ėmė rimtai ją vertinti, galėjo suprasti tokį mąstymą. Turbūt visada vaikai, suaugę (o kartais ir to nereikia sulaukti) ir supratę tėvų darytas klaidas sau nejučiomis pasižada jų nekartoti ir kažkur giliai sukurti visiškai kitokią, kur kas geresnę savo šeimą kada nors ateityje noras vis dėlto kyla. Stebėdamas turbūt du svarbiausius gyvenime žmones jam atsisveikinant taip draugiškai ir maloniai, pats nevaldomai šypsosi. Patyręs tiek visokių negandų vis kažkur laukė kažkokios kliūties, kažkokių nesutarimų, nors jų sveiku protu mažų mažiausiai norėjosi, tad dabar negalėjo patikėti savo laime. Na, pavydo valandėlė Rochette kiek išgąsdino, bet čia niekis su tuo, ko jis iš tiesų baiminosi.
- Skanios, - linkteli galvą, tarsi bandydamas nusišypsot, bet veide kažkoks nerimas atsispindi po tokių paskutinių Timmy veiksmų. Aišku, kad nepraleido atsiprašymo pro ausis, bet jie juk buvo sutarę, kad praeities nuoskaudų daugiau šįvakar neaptarinės, ne? Tai nenorėjo užvest šitos temos. Vietoj to tik paklauso vaikino ir įsideda vieną alyvuogę į burną, stumtelėjęs lėkštelę arčiau jų ir netrukus pagaliuku pabedęs kitą, jau vieną paskutinių, ir beveik lėktuvėliu, tik be garso, atskraidina ją prie Timothée burnos. - Matau, kad čia tu išbadėjęs, - priduria paskatindamas pabaigti užkandžius, ir šypteli. Nereikėjo daug laiko suprasti, kad lygiai tokį pat stresinį valgytoją susirado, kaip ir jis pats.
- Aišku, kad vešiuos, - švelniai, bet su užtikrintumu patikina, spustelėdmas delnu vaikino. - Juk va ir Lafui auklę suradom, - priduria trumpai nusijuokdamas. Netrukus pabaigęs savo krevetes pastebi padavėją, atnešantį jų pagrindinius patiekalus, padėkoja netrukus apmainydamas, nes prieš Anderį padėjo antienos šlauneles, o prieš Bilodeau - jo troškinį.
- Iš kur žinai apie Isobel? - pasiteirauja, paimdamas įrankius į rankas ir realiai net nepajusdamas, kaip šitas galvoje zujęs klausimas pagaliau išsprūdo pro lūpas. Va tiek ir tų pasižadėjimų nesikapstyt po praeitį, bet prigulus ar per jų atostogas dar mažiau norėjo savo ex priminti ir pats prisiminti.
Back to top Go down
https://www.pinterest.com/iamquirked/
Timothée Tobias Bilodeau

Once, I saw a bee drown in honey,
and I understood.
Priority : If a writer falls in love with you, you can never die.
Posts : 5098
Location : We'll always have Paris.
Accounts : Meissa Theone D'Ocón, Talulah R. François.
Name : dovilė.
Once, I saw a bee drown in honey,and I understood.
Timothée Tobias Bilodeau

PostSubject: Re: Restoranas eifelio bokšte   Fri Oct 05, 2018 8:31 pmSavo nevaldomo pavydo dėka jautėsi kone sugadinęs visą naktį, kuri turėjo būti it magiška ar veikiau reikšminga. Tiek daug nutiko per tokį trumpą laiko tarpą. Verbalinis meilės pripažinimas, oficialūs santykiai, paslapčių pasidalijimas – šis vakaras buvo lyg maža judviejų šventė, o dabar Tim dar priminė apie vaikino ex. Žavu. Tačiau Bilodeau mėgo sudaryti išvadas anksčiau laiko, galbūt nieko blogo nenutiks.
Konkrečiai pasakytas faktas, kad planai nesugriuvo, kad jūrą pora dar išvys, Timothee veide įžiebė patenkintą šypsenėlę. Kažin ar verta naudoti mažybinę formą, kai lūpos buvo pravertos kone iki apatinių blakstienų. Netrukus atnešė maistą, tai šypsenos niekas negalėjo taip lengvai sugriauti. Pjerui suėmus įrankius, vaikinas jau pjovė mėsos gabalėlį ir kišosi į burną, kai nugirdo tą reikšmingą vardą. Taip kąsnelis ir liko kyboti tarp dantų eilės, o melsvos akys mikliai nukrypo Anderio link. Palauks, čia gi antis su apelsinais. Sučiaupęs lūpas ir kramtydamas maistą, tuo pačiu kramtė ir žodžius, kaip čia išsireiškus. Kad jiedu buvo geri draugai nieko nekeičia, tačiau tas faktas, kad Tobias specialiai nuslėpė kas jam padėjo atvykti į Prancūziją ir apskritai visas tas nutylėjimas nekėlė jokios nuojautos, kaip Anderis ketina reaguoti. Na, gal ir surašė kelis šimtus lapų su galimais scenarijais.
-Isobel buvo tas žmogus, dėl kurio esu čia,-pirmasis sakinys buvo itin informatyvus. Tokia ir buvo jo intencija, kad pokalbio metu nepasimestų nepastoviuose Tobias sąmonės srautuose. Vis dar prisimena, kaip praleido keletą reikšmingų sakinių popietės pokalbyje.
-Mes gan seni draugai, daugiausia teko bendrauti internetu ar telefonu. Pats žinai, kiek daug ji keliauja,-mostelėjo šakute į šoną,-o kai visą tai įvyko, mano nuojauta liepė kreiptis į ją. Nežinojau ką ji man suteiks, kur lieps skristi ar ką apskritai daryti, bet surado artimiausią bei saugiausią būdą nuskristi į Paryžių, čia tyliai pasikeičiau pavardę, susitvarkiau dokumentus, o Izė surado ir butą, ir darbą, ir tiesiog naują gyvenimą,-reikšmingai ištaręs paskutiniuosius žodžius pažvelgė į Anderį. Sakydamas „gyvenimą“ neturėjo omenyje konkrečios šio žodžio reikšmės. Juk jo gyvenimas sėdėjo su savo troškiniu nespalvotame kostiume (uždėsim kada jam tą ryškiaspalvį švarką).
-O apie jus sužinojau netyčia. Neseniai ji aplankė mane darbe ir aišku turėjau pliurpti apie tave. Išsiaiškinom, kad judu labai susije iš praeities. Bet ji neišdėstė man smulkmenų, o ir ne mano reikalas kas vyko. Nors dabar, ko gero, suprantu,-gūžtelėjo,-atsiprašau, kad taip pasielgiau,-apgailestaudamas už savo vaikišką poelgį, nudelbė akytes į tas dvi šlauneles ir antrą kartą šį vakarą svarstė variantą apie išskridimą.
-Kažin ar jos dar atlieka skridimo funkciją?-nenutraukęs kontakto su antimi paklausė visiškai ne į temą klausimo visiškai rimtu tonu,-ai ne, čia šlaunys, gi sparnais mosikuoja,-vos girdimai sumurmėjo ir vėl susimąstė,-bet kai tarp tavo šlaunų būnu tai jaučiuosi lyg skrisčiau, tai gal paeitų.
Back to top Go down
Ander Pierre Rochette

This is my body and soul here,
you've got the power to control.
Priority : tiny bubbles hang above me, it's a sign that someone loves me
Posts : 5270
Location : if I was young, I'd flee this town, I'd bury my dreams underground
Accounts : Luc-Étienne Thibault & Helle Lou Quist-Dahlström
Name : Ieva
This is my body and soul here, you've got the power to control.
Ander Pierre Rochette

PostSubject: Re: Restoranas eifelio bokšte   Sat Oct 06, 2018 7:47 amNors Ander ir skubėjo sureikšminti tuos pirmuosius jų kartus, įskaitant vakarienę, į Timio dramatiškas reakcijas reagavo kur kas ramiau. Nepaisant to, kad kažkur giliai žinojo, kad greičiausiai jo vietoje elgtųsi taip pat, jei nenuliūstų tik dar labiau, įtikėjęs, kad su Bilodeau atėję pokyčiai į jo gyvenimą buvo tikrai ne trumpalaikis pasisprdymas, šioje situcijosje išliko pakankamai ramus. Galbūt dėl to, kad nenorėjo iš tiesų taip staiga suorganizavęs tokį malonų vakarą dabar taip negailestingai jį sugadinti, bet ir šiaip ne vien iš tokių savanaudiškų paskatų nenorėjo tiesiog be reikalo čia vėjų kelti. Apskritai, jei ir norėjo apie ką galvoti, kas nelietė dabarties, vakarienės, tai buvo netolima ateitis, jų praktiškai neplanuota kelionė, o ne praeities peripetijos.
Pabedęs šakute trokšnio kąsnelį ir įsidėjęs į burną, prisimerkia netgi, bandydamas klausytis Timmy, nors su skoniu jam galvoje angeliukų choras ėmė dainuoti. Akivaizdu, kad tų sausainių su arbata mažokai buvo. Bet tenka iš šitos euforijos pačiam išsikapstyti kažkaip, ir pradėti klausytis to, kas yra sakoma. Ypač kai pats paklausė to, kažkaip tai nemandagu būtų, kad ir kaip maistas blaškytų. Tikrai dabar šitos idėjos nesigaili, kaži kaip kelyje atostogaujant išgyvens po to, gi sutepti namie sumuštiniai tikrai neprilygs... bet čia problema kitam kartui. Tai prabudęs, bevalgydamas leidžia Timmy išsipasakoti nepertraukiant, tiek jo kalbos tiek paties maisto pertraukėlės. Nu tiesiog idealus variantas, galėtų kiekvieną vakarą šitaip klausytis Bilodeau. Aišku, Eifelio bokštas per piniginę kerta kažkiek, tai nelabai ilgai paeitų taip, jokių atostogų nebeišeitų pasiimti, bet tiek to. Pasvajot niekas nedraudžia.
- Aww, tu pliurpi apie mane, - bando pasierzinti, nors iš tikro tai pats žiauriai meiliu žvilgsniu žvelgia į Bilodeau net neslėpdamas to, kad ir pats nemažai apie jį pripliurpė. Juk ir Dulcė tikrai nebūtų taip ramiai reagavusi, jei nieko apie Timothée nebūtų žinojus. Nors kita vertus... ana tikrai seklio morkos gebėjimų turėjo, ypač kai šiais laikais su socialiniais tinklais taip elgtis buvo ne tik nesudėtinga, bet ir kone visuotinai priimta. Tik dar kiek apsimetinėjama, kd mes visi tipo normalūs ir to nedarom, nors čia kaip ir vieša paslaptis iš tikrųjų. - Tikiuosi, kad labai baisiai manęs neapkalbinėjot, nejutau, kad kada ausys būtų raudonavusios labai, - priduria, prikandęs lūpą, bet čia ne kaip nors seksualiai, o iš tikrųjų susikrimtęs truputį. Nors kaip ir buvo trumpai nupasakojęs, kaip jam su Isobel sekėsi, nematė dar prieš kelias valandas reikalo paminėti jos vardo, bet pasirodo, kad pasaulis kur kas mažesnis, nei jam atrodė. Nors teisybė, kad jo ex buvo tikrai nemažai jo mačiusi, tai gal nederėtų taip stebėtis. Nors kita vertus, Timmy turbūt nebuvo durnas ir iš to, ką jis žinojo sujungė šitus du atskirus laidus, skirtingas istorijas ir suprato, kad ta pirmoji jo mergina ir buvo Shelby. Nežinojo, kaip dar turėjo jaustis, kad jo pirmoji mergina ir vaikinas buvo ne tik šiaip pažįstami, bet ir artimi draugai, juk en kiekvienas Timmy pažįstamas žinojo visas jo negandas. Dar susimąstė, ar Izė minėjo, kad jiedu Paryžiuje irgi buvo susitikę, netgi susitaikė, matyt, jei jau sugebėjo parodyti, ko per tuos metus atskirai buvo pramokę. Tu man parodyk ką turi, aš tau parodysiu ką moku maždaug gavosi... nors kaži ar turėtų to labai Rochette gėdytis, nes po to taip ir nesusimatė jie. Tik va jei Timmy suorganizuotų bendrą susitikimą jų, tai gali nejauku būt kiek. Nors ką čia gali žinot, gal visai gražiai tryse sutartų. Ander, žinoma, apie tai negalvoja, su Timmy jam labai gera, bet jei šviesiaplaukis labai norėtų, tai neatmestų taip lengvai šitos galimybės. Gal. Ne, nu per daug weird visa šita idėja, ir visa situacija, bet ar Timonder būtų Timonder be kuriozinių situacijų? Turbūt ne, visą gyvenimą dramelės, panašu, lydės, teks su tuo anksčiau ar vėliau susitaikyt.
- Man atrodo, kad tikrai skrisi pro bortą... Kažkas pats skundėsi, kad kostiumo medžiaga per plona, - primena tarsi niekur nieko pakabindamas dar kiek troškinio ir nusukdamas akeles nuo ugnim bežaidžiančio vaikino  sau priešai ir kiek vėliau į lėkštę. Kažkaip reikia valdytis, nes vien dėl to, kad to panorės ir labai gerai įsivaizduos, visas restoranas ir Eifelio bokštas aplinkui neišnyks vien dėl to, kad jiedu nori privatumo, ne koks fantastinis romantinis filmas čia, žinot. Nors net ir tai nebūtų tiesa, nes vaizdiniai, kuriuos dabar kėlė Pjero mintelės tai net ir pačiuose kontraversiškiausiuose kino teatruose vargu ar būtų rodomi. O taip gerai laikėsi, tereikėjo tas nelemtas šlauneles paminėti. Jau per pirmą jų pasimatymą paaiškėjo, kad maisto analogijos pakerta jo kojas. Ar veikiau pakelia tai, kas buvo tarp jų.
Back to top Go down
https://www.pinterest.com/iamquirked/
Timothée Tobias Bilodeau

Once, I saw a bee drown in honey,
and I understood.
Priority : If a writer falls in love with you, you can never die.
Posts : 5098
Location : We'll always have Paris.
Accounts : Meissa Theone D'Ocón, Talulah R. François.
Name : dovilė.
Once, I saw a bee drown in honey,and I understood.
Timothée Tobias Bilodeau

PostSubject: Re: Restoranas eifelio bokšte   Wed Oct 10, 2018 2:34 pmPasirodžiusi gėda buvo laikina. Tobias net neabejojo, kad jo vaikinas jau spėjo išsiaiškinti agresyvumo nevaldymo šaknis bei jomis atnešusias pavydo problemas. Tačiau iš kitos pusės, tai tik įrodo jo jausmus Pjerui. Žinoma, dramatiškumą derėjo sulaikyti, kukliai šypsotis, o užėjus pykčiui atsiprašyti ir išsirėkti tualete. Netikėta bei nenulaikyta reakcija galėjo parodyti, ką Anderis iš tiesų jam reiškia ir kaip bijo tos vizijos apie jį ir kitą žmogų. Apskritai pokyčiai galvoje buvo keistas procesas. Timothee susimąstė, pajuto gėdą, bijojo, kad Dulcė žiūrės į jį kreivai, o ir pats Pjeras ilgą laiką šieps jį dėl šios reakcijos. Pažadėjo pats sau, kad toks dramos pliūpsnis kitą kartą bus sulaikytas ir išlietas kitais būdais. Pavyzdžiui geru nasosu po smakru:)
Kalbėti ir valgyti Dievų maistui prilygusį patiekalą buvo tikras iššūkis ir Timočiui, tačiau papasakoti apie Izę privalėjo, pats juk nenulaikė liežuvio, tai dabar buvo proga pasireikšti. Ši situacija buvo kebli ir jam pačiam. Pats prisiminė savo reakciją sėdint parduotuvėlės kampe, ant dulkėtų fotelių, kuriuose įsitaisęs užspringo lediniu gėrimu. Teigiamas dalykas buvo tas, kad neišsivystė tema apie pikantiškas detales. Štai tada būtų dar keisčiau visiems trims asmenims. Anderiui ištarus mielą sakinį, blondinas tik demonstratyviai pavartė akis. Čia iš serijos „we‘re married...“ „still...“. Kažin ar dar galėtų ką nustebinti pastebėjimas, kad šios poros gyvenimas prilygsta komiškam serialui, su netikėtais, dramatiškais posūkiais, kurie vis tiek baigiasi linksmai ir dar linksmiau.
-Žinok man tą akimirką buvo svarbiau žinoti ar aš nepaspringsiu mirtinai, tai per daug ir nesigilinom,-patenkintas nusišypsojo sučiauptomis lūpomis, o žanduose plazdėjo antelė,-ne, šiaip, tik papasakojo, kad gyvenot, išsiskyrėt dėl kažko, kad ji daug keliavo ir nepavyko niekas. Bet, kaip supratau, viskas gerai su jumis? Nes susitikę buvot, kiek Isobel minėjo,-kilstelėjo antakį be jokių blogų intencijų. Nesusimąstė berniukas, kad geriems įgūdžiams reikia daug praktikos:) Kalbant linksmesne temele, Timothee nekaltai nusišypsojo ir dar antakius trikampiuku sudėliojo. Nu ar jis kažką blogo padarė? Jis taikiai savo antį kapoja tik. Vaikinas atsikrenkštė sukramtęs turėtą gabalėlį, švelniai patapšnojo servetėle lūpas ir pakilo nuo kėdės, kuri, pagal idėja, buvo nereikalinga. Tobias apėjo staliuką ir atsisėdo priešais Anderį, kaip ir prieš tai, tik va, reikėjo atsiprašinėti ir įsitaisyti ant Dulcės kėdės, buvusios arčiau Pjero.
-Taip patogiau,-lyg nieko neregzdamas šyptelėjo stumdamas lėkštę arčiau savęs. Kramtydamas maistą, Bilodeau nužvelgė, ar stalą dengianti balta staltiesė tikrai tęsiasi iki grindų bei yra nepermatoma. Patikrinta, viskas gerai. Vaikinas ramiai valgė ir leido tai daryti savo mielajam berniukui:) Kažin ar pastarasis pastebėjo nerimastingus pėdų judesius, kai vienos kojos pirštai mėgino nuauti batą nuo kitos. Kai pėda liko tik su juoda kojine, kitą batą buvo lengva nuslinkti žemėn. Avalynė tai jo patogi buvo, tik kai viena kojytė pakilo ir švelniai nusileido tarp Anderio šlaunų, tai buvo kur kas patogiau.
-Viskas gerai? Nieko netrūksta?-nekaltai žvilgtelėjo, atkartodamas Anderio ėjimą, palaikant pokalbį netinkamu laiku.
Back to top Go down
Ander Pierre Rochette

This is my body and soul here,
you've got the power to control.
Priority : tiny bubbles hang above me, it's a sign that someone loves me
Posts : 5270
Location : if I was young, I'd flee this town, I'd bury my dreams underground
Accounts : Luc-Étienne Thibault & Helle Lou Quist-Dahlström
Name : Ieva
This is my body and soul here, you've got the power to control.
Ander Pierre Rochette

PostSubject: Re: Restoranas eifelio bokšte   Sun Oct 14, 2018 12:49 amŽinojo Ander, kodėl Timmy sureagavo būtent taip, ir tai ne kiek erzino, o labiau glostė širdelę. O jau manė, kad labiau pamalonintas joje būti negali. Žinoma, dabar jau Dulcė greičiausiai erzinsis, bet juk žino, kad gerais norais vedama taip pasielgtų, o ir pats dažnai traukdavo jos vaikinų pasirinkimus per dantį, tai kaip ir atsilyginta būtų. Tereikėjo iki pilnos laimės to, kad kito jų susitikimo metu Timothée to neimtų labai į širdį, vaikinui nežinant dar visos dinamikos tarp Rochette atžalų, o merginai jautrių joo reakcijų. Na, visa laimė, kad yra Ander, kuris abudu tarėsi pažįstantis kaip nuluptus ir galėtų pamoderuoti ir nepadaryti šios situacijos dar blogesne.
- Na, svarbu, kad nepaspringai ir dabar irgi nespringsti, - šypteli, užsigerdamas dar vandenėlio, pats čiut neužspringdamas paminėjus paskutinį jų susitikimą. Net nežino, kaip čia reiktų sureaguot besikosėdamas, ar čia taip subtiliai traukia jį per dantį dabar, ar Isobel visgi nutylėjo svarbiausią detalę. - Jo, manau, kad sugebėtume susitikti ir neiškapot vienas kitam akių, - visgi taip ir nesupratęs, ar čia buvo gilesnė mintis, ar ne, patikina kiek sugebėjo natūraliai, tik kiek žemesniu balsu. Nors Timmy tuojau jį perpras galutinai ir supras, kada jis pusiau juokais dar nuslepia kažką, o kada rimtai nevykusiai juokauja. Žinant kiek visokių kuriozų jiems nutinka, reikėjo džiaugtis pirmais santykių mėnesiais, kai dar negalėjo akimirksniu nuslėpti ko nors vienas nuo kito, kitaip turbūt vis dėlto būtų išsiskyrę dėl vienos ar kitos red flag, nesvarbu, kaip idealiai vienas kitam, atrodo, tiktų.
Sėkmingai kapojęs savo troškinį, nepastebi, kaip Timmy kažko dairosi ir vertina staltiesėje, sumojęs, kad tylos pertraukėlė buvo visai natūrali valgant. Tuo labiau, kad tai nebuvo nejauku, o ir turbūt mintys vis tiek ūžė ir reikalavo dėmesio po tokio Anderio, galiausiai ir Dulcės siurprizo, po to dar ir tos visos istorijos su Ize... nu tikrai buvo apie ką pamąstyti, nieko gali sakyt. Tai visa laimė, kad kojelę pajunta vos nurijęs kąsnį ir nespėjęs į burną įsidėti kito, lūpoms automatiškai susiformavuss į apskritimą ir išleidžiant duslų kostelėjimą.
- Ne, dabar tikrai nieko netrūksta, - prisivertęs nusišypsoti ir pažvelgti tiesiai į žydras akis, žvilgsniu vis dėlto žvelgia nepatikliai, klausiamai. Na, jie buvo įsitikinę, kad panorėjęs Ander galėjo būti itin kantrus ir tylus, bet pastaruoju metu to praktikoje nelabai taikė, tai kažkaip nebuvo įsitikinęs savo jėgom. O ir šiaip išsivežė jį čia su viltimi, kad sugebės bent vieną viešą vakarienę be tokių bajerių praleisti kartu, bet, akivaizdu, kad pervertino jų susivaldymą.
Back to top Go down
https://www.pinterest.com/iamquirked/
Timothée Tobias Bilodeau

Once, I saw a bee drown in honey,
and I understood.
Priority : If a writer falls in love with you, you can never die.
Posts : 5098
Location : We'll always have Paris.
Accounts : Meissa Theone D'Ocón, Talulah R. François.
Name : dovilė.
Once, I saw a bee drown in honey,and I understood.
Timothée Tobias Bilodeau

PostSubject: Re: Restoranas eifelio bokšte   Sun Oct 14, 2018 8:08 pmIš tiesų toji greita nusiraminimo priežastis ir buvo mintis, kad Anderis puikiai pažinojo tiek savo seserį, tiek vaikiną. Ji mėgo nustebinti, o jis dramatiškai reaguoti. Tai dabar Pjerui reikėjo apsaugoti šitą vaiką, kad kitą kartą neapsiverktų nuo netikėtų Dulcės veiksmų. Kitą vertus, vyresnėliui, ko gero, būtų ramiau, kad Tobias su Dulce vienas kitą žaismingai erzintų, nei vaizdingai žodžiais pieštų būsimus Anderio kostiumus, drabužių variacijas, tinkamas spalvas, o deserto vyšnaitė – vestuvinis kostiumas bei dominuojanti spalva. Patikėkit, jau Timothee svarstė apie būsimus bendrus namus, kokia spalva būtų tinkamiausia miegamajam, kad atitiktų reikiamą atmosferą, kaip pagal feng šuj išdėstyti baldus, kokie aromatai tinkami svetainei. Žodžiu, Pjerai, melskis, kai tave supa tokie vaizdingi žmonės.
Vaikino reakcija ir priverstinė šypsena privertė sukikenti. Apsižiojęs apatinę lūpą kilstelėjo antakius keletą kartų.
-Čia, kad savo exų per ilgai neprisimintum,-išsišiepė dantimis ir tokia pat mina įsikando mėsytės,-jei reikia galiu ir abi sudėti,-vienos kojos pirštus erzinančiai pakrutino ten tarp šlaunų, dar spustelėjo ir lėtai nuslinko, kol pėda dunkstelėjo ant grindinio. Tim patogiai įsispyrė į juodus batus, pasilenkęs pirštelių pagalbą patogiau pasitaisė avalynę ant kojų ir patenkintas išsitiesė.
-Ir dar bonusėlis,-žaviai mirktelėjo žydra akute ir iš taurės nugėrė lašelį vyno, gomuriui sušildyti. Nežinia, kiek laiko turi praeiti, kad Tobias pagailėtų savo mylimojo ir nustotų jį traukti per dantį bei bandyti jo kantrybę. Gal tai ir nesibaigs. Kitą vertus, tai buvo geras dalykas, žinant, kiek dramatiškų valandėlių buvo galima suskaičiuoti per tokį trumpą sąjungos laiką. Vieną akimirką Timothee turėdavo tikėtis smūgio į nosį, o kitą abu tik saldžiai nusijuokdavo.
Back to top Go down


Sponsored content

PostSubject: Re: Restoranas eifelio bokšte   


Back to top Go down
 

Restoranas eifelio bokšte

View previous topic View next topic Back to top 
Page 3 of 8Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Paris, Prada, Pearls, Perfume :: Eifelio bokštas-