Oh Paris, you know
I held on too much .
paris
pageidauju/ ieškau

Post new topic   Reply to topicShare | 
 

 pageidauju/ ieškau

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Natalia Cassandra Mendoza

You will be alone with the gods, and the nights will flame with fire.
Priority : A woman's strenght isn't just about how much she can handle before she breaks it's also about how much she must handle after she's broken.
Posts : 2820
Location : Thunder breaks in your chest lightening flashes in your eyes. The fragility of life is what makes it beautiful and the gods never let you forget it.
Accounts : Adrielle, Azariah, Balthazar, Camila, Michael, Olivier
Name : Fire
You will be alone with the gods, and the nights will flame with fire.
Natalia Cassandra Mendoza

PostSubject: pageidauju/ ieškau   Mon Sep 10, 2018 6:35 pm


Esami forumo nariai čia gali išreikšti visus savo norus ieškant antrosios pusės, brolio, mamos ar tiesiog gero draugo. Galbūt tai svečiams palengvins apsisprendimo dalią ir padės pasirinkti norimą veikėją.

P.S. vyresni veikėjai čia yra laaabai laukiami.
P.P.S. NEcituojame tos pačios paieškos anksčiau negu trečiame puslapyje nuo to, kuriame paieška buvo įkelta pirmą kartą, nes pranešimai bus ištrinami

NAME SURNAME

Why was he even here? I think he was looking out for me.


Code:
<center><div class="madreb"><div class="nosyte"><div style="margin-bottom:-20px;margin-top:-10px;"><table><tbody><tr><td><div class="lovyte1"><div style="width: 160px; height: 160px; background: url(https://78.media.tumblr.com/822091f0a1cfa336b140b6a9ed555be1/tumblr_p9annfPUJS1v5608vo1_400.gif); background-size: cover;"></div></div></td><td><div class="akyte2"><div class="akyte1">NAME <oo></oo> <qq>SURNAME</qq></div><br>Why was he even here? I think he was looking out for me.<br></div></td></tr></tbody></table></div></div></div></center>
Back to top Go down
Margot Beatrix Charron

in a room full of art, I'd still stare at you
Priority : turn your face towards the sun, and the shadows fall behind you.
Posts : 425
Location : caught between a strong mind, and a fragile heart.
Accounts : Estevez; hilton
Name : p.
in a room full of art, I'd still stare at you
Margot Beatrix Charron

PostSubject: Re: pageidauju/ ieškau   Tue Oct 09, 2018 10:06 am


EX HUSBAND

<...>Dvidešimt septynerių ji įsimylėjo - režisierius, juodaplaukis, tamsaus gymio. Klojo jai po kojom pasaulį, kas vakarą kartodavo, kokia ji dieviška. Susituokė po metų. Viskas gražu, tikrai. Balso pakėlimus jis kompensuodavo gelėmis, stipresnius stumtelėjimus - auskarais, o antausius ar kitus smūgius - prabangiais kvepalais ar dar kitomis dovanomis. Ir vis tiek kas vakarą kartodavo, kaip myli savo žmoną ir kokia ji dieviška. Net ir tais rytais, kol šioji maskuodavo savo mėlynes.
Santuoka truko ketverius metus. Jei ne tėvas ir geriausia draugė - vargu ar Freya būtų išdrįsus palikti savo vyrą. Viskas praeity - nelaiminga santuoka, velniškai sėkminga karjera teatre taipogi. Dabar Val džiaugiasi gyvenimu kitaip - dėsto šokio subtilybes tame pačiame universitete, kurį ir baigė. Džiaugiasi gyvenimu, į kurį jau žiūri nebe kaip į duotybę, o dovaną - Dievas žino, ar be drąstiško santuokos nutraukimo, Freya dar būtų gyva. Šilta, empatiška, plačios širdies moteris, už savus stojanti kryžiumi.

Ieškau buvusio vyro. Pageidautina 35+ amžiaus. Vardas, claim'as - jūsų laisvė rinktis. Turiu idėjų rpg veiksmui, susidomėjusių lauksiu PM
Back to top Go down
Lorianne Kaye Hoffman

Priority : Family
Posts : 1033
Location : Why Paris? Paris needs no reason, paris is its own reason.
Accounts : LFM

Lorianne Kaye Hoffman

PostSubject: Re: pageidauju/ ieškau   Fri Dec 28, 2018 12:09 am


ex husband

Viskas prasidėjo jau tada, kai mergaitei būnant vos dvejų, tėvas ją pažadėjo partnerio sūnui, už tai gaudamas nežmoniškus pinigus. Niekas apie tai nežinojo, todėl nebūtų galima sumeluoti, jog vos sulaukus pilnametystės ir sužinojus, jog ji privalo tekėti už mafijozo sūnaus, kuris dar ir buvo ketveriais metais vyresnis, merginą ištiko šokas. Deja, trauktis nebuvo kur, jeigu ji būtų tam priešinusis, būtų nukentėjusi mama, todėl neliko nieko kito, kaip sukąsti dantis, apsivilkti suknelę, kuri tinkamu metu būtų reiškusi labai daug ir pasakyti "taip", visiškai nepažįstamam, kone pirmą kartą matytam jaunuoliui, kuris nuo pat pirmos akimirkos nežadėjo meilės, rūpesčio ir darnaus šeimyninio gyvenimo. Santuokinis gyvenimas buvo visiška tragedija, mergina privalėjo per prievartą atlikti žmonos pareigą, kęsti engimą, nuolatinius pykčius ir akivaizdu, kad naudinga buvo tik dėl vieno, tai dokumentų klastojimo, kurio buvo išmokinta tam, jog bet kokioj situacijoj sugebėtų sužaisti ir ištraukti "sutuoktinio" ir jo šeimos sveiką kailį. Deja, bet po penkerių metų santuokinio gyvenimo, nebegalėdama kentėti, savo gabumus panaudojo sau, susikurdama naują tapatybę, susikraudama daiktus ir nusipirkusi patį pirmą bilietą vedantį Paryžiaus link, pabėgo nuo siaubingo gyvenimo ir sutuoktinio, taip imdama kurti naują gyvenimą.

Ieškomas personažas, kuris būtų pasiruošęs įvairioms dramoms. Svarbu, kad postai būtų rišlūs, logiški ir ne vieno sakinio, taip pat norėtųsi šiokio tokio aktyvumo, kad veiksmas neužstrigtų. Visas tolimesnis veiksmas, kaip ir kas vyktu dabar, būtų išsamiai papasakotas privačia žinute, būtų net ir su kuo pasikapoti. Veidas nėra svarbus, susidomėjus susisiekti asmenine žinute
Back to top Go down
Sky Etienne

Posts : 67
Accounts : Adam Brallier

Sky Etienne

PostSubject: Re: pageidauju/ ieškau   Tue Jan 15, 2019 11:04 pm


Clyde for my Bonnie

LABAILABAILABAI ieškau vyro, kuris galėtų būti Sky partneris ir kartu romanas. Pati Sky yra labai nestabili samdoma žudikė, kuriai reikia tokio paties partnerio. Daug kraujo ir daug aistros. Manau būtų galima daug gilių emocijų išspausti ir tikrai veiksmo nestingančio rpg. Tačiau reiktų nusiteikti purvinam rpg su kiek iškrypusia romantika. Nežinau, ar kas susidomės, bet jei atsitiks stebuklas ir atsiras - žiauriai lauksiu PM.
Back to top Go down
Calvin Damian VanDoren

It’s okay if you don’t like me. Not everyone has good taste.
Priority : It’s a great thing when you can show that you’ve been successful and that you’ve made a lot of money and that you’ve employed a lot of people
Posts : 17381
Location : If you are lucky enough to have lived in Paris as a young man, then wherever you go for the rest of your life it stays with you, for Paris is a moveable feast.
Name : Milita
It’s okay if you don’t like me. Not everyone has good taste.
Calvin Damian VanDoren

PostSubject: Re: pageidauju/ ieškau   Sat Jan 19, 2019 6:55 pm


Netikra Sesuo

Kadangi tėvai nebegalėjo susilaukti antros atžalos, todėl kai Calvinui buvo trylika metų jie įsivaikino mergaitę. Jis buvo pernelyg arogantiškas ir savimyla, kad galėtų pripažinti mergaitę savo sese. Ji visuomet Damienui buvo svetima, jis tiesiogine ta žodžio prasme jos nekentė, nepripažino. Priešingai mergaitė jį labai mylėjo, ieškojo būdų kaip galėtų prieiti prie Calvino ir suminkštinti jo širdį. Žinoma, kad nuolatiniai įžeidinėjimai ir priminimai, kad ji niekada nebus šios šeimos dalimi ją skaudino, galiausiai palaužė. Tėvams išsižadėjus Calvin'o (plačiau PM) moteris stengėsi palaikyti brolio pusę, bet supratusi, kad jam tai nė motais pasidavė. Jie vis dar nesutaria ir dabar jau nesistengia to daryti.
Mano galvoje begale įdomių idėjų rpg, tad prašau nesikuklinkit ir rašykit pm :)) Amžius turėtų būti apie 23m, veidas nesvarbus, svarbi pavardė:)
Back to top Go down
Heidi Birgitta Chambers

Priority : Sleep is my lover now, my forgetting, my opiate, my oblivion
Posts : 13746
Location : Ten years from now, make sure you can say that you chose your life, you didn’t settle for it

Heidi Birgitta Chambers

PostSubject: Re: pageidauju/ ieškau   Sun Feb 10, 2019 11:46 am


HUSBAND || MR. CHAMBERS


Jiedu susipažino dar universiteto laikais, kai Heidi atvykusi iš Švedijos į Ameriką. ji buvo tokia pasimetusi dideliame Niujorko mieste, tad pažintis su vaikinu jai buvo kaip išsigelbėjimas. Po univesiteto jų keliai išsiskyrė, tačiau vėl po trijų metų jiedu susitiko kai Heidi atėjo į pokalbį dėl darbo jo tėvo kompanijoje, kurioje jis buvo vienas iš aukštesniųjų. nuo tada prasidėjo jų meilės istorija. suprato kad jau tada vienas kitam jautė kažką daugiau, kad myli vienas kitą. po metų draugystės jis jai pasipiršo ir Heidi tapo ponia Chambers. Jiedu kartu pradėjo dirbti bendrame versle, pradėjo kurti vieną imperiją ir nuo tada prasidėjo jų pykčiai. Kai vienas su kitu būna netik darbe bet ir namuose, tuomet išlenda tai ko dar nematei... ( o vėliau istoriją galima kurti pagal save)
Veidas visiškai nėra svarbus, svarbiausia kad būtų amerikietis verslininkas. Turėtų būti įdomi istorija su pykčiais, aistra ir meile.  
Back to top Go down
Artem Mark Vasiliev

Posts : 14

Artem Mark Vasiliev

PostSubject: Re: pageidauju/ ieškau   Tue Feb 12, 2019 12:11 am


I can be your hero baby

Ji buvo ta, kuri visą laikotarpį slaugė Artem po sprogimo į kurį jis pakliuvo ir sunkiai susižalotas buvo per klaidą atgabentas į nukentėjusiems kariams skirtą ligoninę Paryžiuje. Ji buvo toji, kuri budėjo jam būnant komoje, kuri rūpinosi juo jam tik pabudus kuomet jis visiškai nieko neprisiminė nevaldė savo kūno ir buvo beveik lygus marinuotam agurkėliui stiklainyje. Ji buvo šalia jo visa jo reabilitacijos procesą, padėjo jam su visais pratimais. O galiausiai apsigyveno kartu su juo, jog padėtų atlikti tam tikrus darbus, kurių tuo metu negalėjo atlikti pats Artem gyvendamas vienas. Tai palaipsniui ji patapo ne tik jo slaugė, bet ir draugė, motina, kuri bambėdavo ir valandų valandas skaitydavo moralus už blogus poelgius, kurie nebuvo rekomenduojami žmogui esančiam tokioje būsenoje kaip Vasiliev. Tas ryšys per aštuonerius metus tarp jų tapo labai stiprus.
Tai manau esant norui ir kažkokias simpatijas būtų galima įterpt, nes 8-eri metai tai nemažai, o jie grynai visą laiką kartu praleidžia, kadangi ji kind of nelabai gali jį vieną palikt kol jis pilnai neatsistatys, tai ir dabar jiedu kartu vis dar tebegyventu. Ir dramų kokių prigalvotumėm. O kaip viskas galiausiai susiklostys tai manau nuspręsim bendrai. Realiai tai jokių reikalavimų apart nedingimo po keleto dienų neturiu, kilmė, veidas, istorija yra jūsų pačių pasirinkimas. Svarbiausia, jog ji būtų slaugė bent jau aštuonerius metus dirbanti su sunkiai sužeistas kareiviais Paryžiaus ligoninėje.
Back to top Go down
Julian Kingsley Gore

Posts : 1493
Location : No one ever does live happily ever after, but we leave the children to find that out for themselves.
Accounts : Amadeus, Mylene, Jezebel, Donatella.
Name : Patricija.

Julian Kingsley Gore

PostSubject: Re: pageidauju/ ieškau   Today at 7:04 pmMRS GORE

Kai jie susipažino, ji buvo bebaigianti mokyklą, jau įstojusi į universitetą Paryžiuje ir net neketinanti likti gimtojoje Misisipės valstijoje. Jis - net neketinantis iš jos išvažiuoti. Vis dėlto, tai, kas turėjo būti tik trumpalaikiu romanu, virto abiems netikėtomis dviem juostelėmis ant nėštumo testo. Jos, užsispyrusios ir turinčios savų priežasčių nekeisti planų, tai neprivertė atšaukti Paryžiaus plano, todėl Julianui neliko nieko kito, kaip tik sekti paskui. Daugiau nei dešimtmetį jiedu vadino vienas kitą vyru ir žmona. Dviejų nuostabių dukrų tėvais. Vis dėlto, galbūt ankstyva santuoka, o galbūt niekada santykių neplanavusių dviejų žmonių nesuderinamumas, lėmė skyrybas abipusiu susitarimu. Jie ne kartu jau keletą metų. Per tą laiką Juliano verslas išsiplėtė, jis ėmė vis dažniau šmėžuoti žiniasklaidoje ir šypsotis iš nuotraukų prabangiuose vakarėliuose. Jos gyvenimas irgi nestovėjo vietoje, tačiau teigiami vyro pasikeitimai verčia galvoti - galbūt skyrybų dokumentus jiedu pasirašė per daug skubėdami?..

Veidas, vardas, profesija ar tokios nebuvimas, veikėjo naujumas ar senumas - visiškai up to you. Istorijos tam tikras detales irgi galima koreguoti. Moteris gali būti kiek jaunesnė (Julianui 35-eri), tačiau ne visai jauniklė. Į PM labai mielai papasakočiau čia neaprašytas, bet sugalvotas santykių peripetijas ir padėčiau išsirinkti veidą ir kitus dalykus, jei tik norėtųsi :). Iš RPG tikėčiausi veiksmo, dramų ir intrigų. Gal ir truputį romantikos ;). Svarbiausia yra raštingumas, bent sąlyginis aktyvumas ir bendradarbiavimas prie įdomios istorijos  
Back to top Go down
Online


Sponsored content

PostSubject: Re: pageidauju/ ieškau   


Back to top Go down
 

pageidauju/ ieškau

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You can reply to topics in this forum
Paris, Prada, Pearls, Perfume :: forumas :: Paris is always a good idea-
Post new topic   Reply to topic